Składane stoły do masażu

Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

Produkty 1 do 10 z 13

 1. 1
 2. 2
 1. Stół do masażu Panda

  Stół do masażu Panda

  890,00 zł
  Składany stół do masażu Panda, to już klasy w ofercie firmy Habys. Konstrukcja ulepszana przez 10 lat charakteryzuje się idealny w wyważeniem i dopracowaniem szczegółów.Bardzo proste rozwiązania decydują o niezawodności i popularności stołu do masażu Panda wśród każdego grona nabywców i użytkowników.
 2. Stół do masażu Aero Stabila

  Stół do masażu Aero Stabila

  1 530,00 zł
  Aero Stabila to dwusegmentowy, aluminiowy stół do masażu o ultralekkiej konstrukcji i podwyższonej stabilności. Stół posiada kompaktowe wymiary i szybką regulacji wysokości Fast Lock. Cena nie uwzględnia widocznego na zdjęciu podgłówka.
 3. Stół do masażu Aero Plus

  Stół do masażu Aero Plus

  1 690,00 zł
  Collibra to trzysegmentowy, drewniany stół do masażu o bardzo lekkiej konstrukcji i kompaktowych wymiarach. Posiada dodatkowy trzeci, podnoszony segment blatu i doskonale nadaje się do zabiegów kosmetycznych. Cena nie uwzględnia widocznego na zdjęciu podgłówka.
 4. Stół do masażu Gallo Plus

  Stół do masażu Gallo Plus

  1 690,00 zł
  Składany stół do masażu Gallo Plus, to najbardziej komfortowy stół firmy Habys. Blat stołu wykonano przy użyciu trzywarstwowej pianki ze zróżnicowaną sprężystością o łącznej grubości 5,5 cm. Długość blatu 200 cm oraz szerokość 76 cm, zapewnia przestrzeń niezbędną do w pełni komfortowego masażu. Cena nie uwzględnia widocznych na zdjęciu: podgłówka i półki pod ramiona. W standardzie pakiet PRO Line.
 5. Stół do masażu Veda

  Stół do masażu Veda

  1 700,00 zł
  Stół do masażu Veda to dwusegmentowy stół z drewna bukowego przeznaczony do masażu ajurwedyjskiego i zabiegów z użyciem dużej ilości olejków. Specjalistyczna rynnowa konstrukcja szerokiego blatu oraz dedykowanego podgłówka zapobiega rozlewaniu się olejku podczas masażu Posiada 10 lat gwarancji na konstrukcję stołu!. Cena nie uwzględnia widocznego na zdjęciu podgłówka Veda.
 6. Stół do masażu Xena

  Stół do masażu Xena

  1 870,00 zł
  Xena to wielofunkcyjny, pięciosegmentowy stół drewniany, idealny do zabiegów kosmetycznych oraz refleksoterapii. W standardzie posiada Pakiet ProLine.
 7. Stół do masażu Aero

  Stół do masażu Aero

  1 290,00 zł
  Stół AERO bazuje na niezwykle lekkiej aluminiowej konstrukcji. Niewielkie rozmiary AERO ułatwiają przemieszczanie się z nim, zarówno na krótszych jak i dalszych odcinkach. Cena nie uwzględnia widocznego na zdjęciu podgłówka.
 8. Stół do masażu Panda Al

  Stół do masażu Panda Al

  1 020,00 zł
  Stół do masażu Panda z aluminiową konstrukcją. Cena nie uwzględnia widocznych na zdjęciu: podgłówka, podłokietników i półki pod ramiona.
 9. Stół do masażu Medmal

  Stół do masażu Medmal

  1 190,00 zł
  Medmal, to nowoczesny, funkcjonalny i niezwykle wytrzymały stół do masażu. To właśnie on cieszy się największą popularnością i uznaniem rehabilitantów naszych narodowych kadrowiczów z wielu dyscyplin sportu. Cena nie uwzględnia widocznych na zdjęciu: podgłówka, podłokietników i półki pod ramiona.
 10. Stół do masażu Panda Al Plus

  Stół do masażu Panda Al Plus

  1 450,00 zł
  Stół do masażu Panda z aluminiową konstrukcją. Cena nie uwzględnia widocznych na zdjęciu: podgłówka, podłokietników i półki pod ramiona.
Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

Produkty 1 do 10 z 13

 1. 1
 2. 2