Lampy Bioptron

Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

6 produkt(ów)

 1. Lampa Bioptron MedAll

  Lampa Bioptron MedAll

  4 128,00 zł
  Lampa BIOPTRON MedAll, to unowocześniona wersja jej poprzednika- Compact III. Podobnie, przeznaczona jest do użytku domowego i w gabinetach rehabilitacyjnych. Średnica filtra zwiększyła się z 4, do 5 cm2, co zapewnia umożliwia naświetlanie większej powierzchni ciała. Dodana została także elektronika sterująca czasem trwania zabiegu.
 2. Lampa Bioptron PRO 1

  Lampa Bioptron PRO 1

  9 714,00 zł
  Ergonomiczna, dobrze dopasowana podstawa urządzenia, jak również możliwość dogodnego ustawienia korpusu sprawia, że lampa Bioptron PRO 1 jest bardzo wygodna w użyciu.Łatwo dostosowana wysokość i kąt nachylenia głowicy, a także możliwość odwrócenia głowicy urządzenia o pełne 360°, pozwala na dogodne użytkowanie urządzenia niemal w każdej pozycji.
 3. Lampa Bioptron 2

  Lampa Bioptron 2

  42 570,00 zł
  Urządzenie medyczne BIOPTRON 2 zostało zaprojektowane do użytku profesjonalnego. Czas trwania każdej sesji kuracji może być łatwo nastawiony z góry - aż do 95 minut, z podziałem na jednominutowe stopnie i jest sterowany przez zintegrowany przełącznik elektroniczny z płynnym włączaniem/wyłączaniem.
 4. Zestaw do koloroterapii Bioptron MedAll

  Zestaw do koloroterapii Bioptron MedAll

  2 361,00 zł
  Koloroterapia Bioptron MedAll jest łagodna, bezpieczna i skuteczna. Wykorzystuje moc kolorów oraz poprawia nastrój dzięki cennym, zawierającym bioinformacje, zapachom i esencjom zawartym w produktach kosmetycznych. Cena obejmuje siedem filtrów do koloroterapii (w tym indygo), 3 produkty kosmetyczne- Light Fluid, Balancing Gel, Crystal Cream, redukcja z 5 do 4 cm.
 5. Zestaw do koloroterapii Bioptron PRO 1

  Zestaw do koloroterapii Bioptron PRO 1

  2 623,00 zł
  Bipotron Pro 1 koloroterapia oparta na zasadzie tarapii kolorami czakry- stymulacji.
 6. Statyw do lampy Bioptron MedAll

  Statyw do lampy Bioptron MedAll

  422,00 zł
  Statyw do lampy Bioptron MedAll ułatwiający przeprowadzanie terapii naświetlania. Szczególnie przydatny w przypadku leczenia światłem o dłuższym czasie oddziaływania na pacjenta, dzięki zastosowaniu statywu terapeuta ma możliwość pracy z innym pacjentem, nie odczuwa też dolegliwości związanych z długotrwałym utrzymywaniem rąk w jednej pozycji. Zdjęcie ma charakter podglądowy. Cena nie obejmuje widocznej na zdjęciu lampy Bioptron Medall.
Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

6 produkt(ów)

 
Czy wiesz, że...

Lampa Bioptron to prawdziwy przełom w medycynie. Emituje ona światło zbliżone do słonecznego, jednak bez szkodliwego promieniowania UV. Lampa Bioptron jest łatwa w użyciu, korzystanie z niej nawet w warunkach domowych nie sprawia żadnego problemu. Terapia za pomocą lampy Bioptron w naturalny sposób wyzwala potencjał leczniczy naszego organizmu i wspomaga proces biostymulacji. Ze względu na swoje właściwości zyskała uznanie jako skuteczne i przyjazne użytkownikom urządzenie medyczne.