Akcesoria do ćwiczeń

Piłka do siedzenia FITSPIRE

75,00 zł

SKU: 20.753

Dostępność W magazynie

Piłka do siedzenia z bezpiecznego materiału Maxafe. Umożliwia zachowanie prawidłowej postawy podczas długiego siedzenia w domu, szkole lub pracy.

* wymagane pola

Opis

Szczegóły

Piłka do siedzenia FITSPIRE umożliwia zachowanie prawidłowej postawy podczas długiego siedzenia w domu, szkole lub pracy. Siedzenie na piłce wymusza pracę mięśni brzucha oraz grzbietu. Może być używana do strethingu oraz ćwiczeń. Pięć stopek utrzymuje ją w stałej pozycji. Sitsolution doskonale wspomaga ćwiczenia siłowe, fitness oraz terapię.

Jako produkt medyczny, produkty oznaczone CE medycznym, przechodzą bardziej rygorystyczne testy wytrzymałości materiału oraz analizy składu materiału pod kątem obecności substancji szkodliwych. Dlatego sprzedawane przez nas piłki do siedzenia wyróżniają się wyjątkową jakością, jaką charakteryzują się produkty zaliczające się do kategorii sprzętu medycznego. 24 miesiące wynosi długość gwarancji dla piłek do aktywnego siedzenia Sitsolution. Jest do dowód przekonania producentów o najwyższej jakości oferowanych przez nich produktów. Przetestowana dla obciążeń dynamicznych do 400 kg!!! W rzeczywistości oznacza to, że na piłce do siedzenia Sitsolution mogą ćwiczyć osoby ważące 400kg. Testy statyczne potwierdzają wytrzymałość materiału do 2 ton! Jest to wystarczający margines bezpieczeństwa dla ćwiczeń fitness i rehabilitacji.

Dane techniczne

Informacje dodatkowe

Inne Nie
Kolor Nie
Materiał Nie
Dop. obciążenie Nie
Średnica Nie

Produkty powiązane