Poduszka sensomotoryczna Activa Disc

Producent Ledragomma
Stan:

98,00

30 cm- żółta JUNIOR
40 cm- czarna
40 cm- czerwona
40 cm- zielona

Regularne używanie dysków sensomotorycznych Activa Disc pomaga rozluźnić mięśnie grzbietu oraz brzucha bez wysiłku i napięcia mięśni. Poduszka sensomotoryczna Activa Disc jest idealnym rozwiązaniem do rozgrzewek w sportach grupowych, treningu równoważnego, koordynacji ruchowej, jak również przy schorzeniach stawu skokowego i szeroko pojętej rehabilitacji.

Jakość akcesoriów do ćwiczeń Ledragomma24 miesiące gwarancji, wynosi okres gwarancji dysków sensomotorycznych ACTIVA firmy Ledragomma. Jest do dowód przekonania producentów o najwyższej jakości oferowanych przez nich akcesoriów.

Jako produkt medyczny, produkty oznaczone CE medycznym, przechodzą bardziej rygorystyczne testy wytrzymałości materiału oraz analizy składu materiału pod kątem zawartości substancji toksycznych. Dlategoferowane przez nas poduszki równoważne wyróżniają się bardzo wysoką jakością, która spotykana jest w produktach zaliczanych do kategorii sprzętu medycznego.

Dopuszczalne obciążenie dynamiczne, to 400 kg!!! Oznacza to, że na poduszce sensomotorycznej mogą ćwiczyć osoby o wadze do prawie pół tony. Pod prasą statyczną podczas testów wytrzymałości materiału z których wykonane zostały dyski sensomotoryczne wytrzymywały 2000 kg. Tak duży margines bezpieczeństwa pozwala skoncentrować się wyłącznie na ćwiczeniach lub rehabilitacji.CZY WIESZ, ŻE...

Ćwiczenia sensomotoryczne są ćwiczeniami funkcjonalnymi których celem jest zwiększenie funkcji mięśni za pomocą przywrócenia umiejętności dynamicznych kontrolowania stawów. Głównym celem treningu sensomotorycznego jest normalizacja struktur obwodowych, wzmocnienie przepływu impulsów prioprioceptywnych, przywrócenie prawidłowego balansu mięśniowego, a także skoordynowanie wzorców ruchowych.

Doskonałym akcesorium do realizacji wspomnianych celów jest poduszka sensomotoryczna. Bardzo prosty przyrząd, dostępny praktycznie dla każdego i możliwy do zastosowania w prawie każdych warunkach. Poduszka sensomotoryczna Activa jest wysokiej jakości produktem zapewniającym długotrwałe i bezpieczne użytkowania.

10 produktów w tej kategorii

Kategorie