Piłki do ćwiczeń

Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

Produkty 1 do 10 z 16

 1. 1
 2. 2
 1. Piłki do ćwiczeń Original Pezzi FITSPIRE

  Piłka do ćwiczeń FITSPIRE

  73,00 zł
  Nasza flagowa piłka do ćwiczeń wykonana z bezpiecznego materiału Maxafe.
 2. PROMO
  Piłka rehabilitacyjna FITSPIRE

  Piłka rehabilitacyjna FITSPIRE

  79,00 zł

  Normalna cena: 161,00 zł

  To największe dostępne piłki w ofercie. Wykorzystywane głównie jako piłka rehabilitacyjna, jednak doskonale nadają się również do gry i zabawy. Ze względu na swoje wymiary są szczególnie dedykowane do ćwiczeń z dziećmi metodą Bobath.
 3. Piłka do siedzenia FITSPIRE

  Piłka do siedzenia FITSPIRE

  75,00 zł
  Piłka do siedzenia z bezpiecznego materiału Maxafe. Umożliwia zachowanie prawidłowej postawy podczas długiego siedzenia w domu, szkole lub pracy.
 4. Piłka rehabilitacyjna EggBall

  Piłka rehabilitacyjna EggBall

  91,00 zł
  Piłka rehabilitacyjna EGGball o unikalnym kształcie jaja pozwala na kontakt z większą powierzchnią podłoża, powodując zwiększoną stabilność podczas ćwiczeń. Podłużny kształt umożliwia siedzenie jednocześnie dwóch osób. Te mocne, elastyczne piłki są nieodzownym elementem ćwiczeń równoważnych, gimnastyki i terapii. Szczególnie polecane osobom starszym oraz kobietom w ciąży.
 5. PROMO
  Piłka rehabilitacyjna EggBall Standard

  Piłka rehabilitacyjna EggBall Standard

  57,75 zł

  Normalna cena: 75,00 zł

  Piłka rehabilitacyjna EGGball Standard umożliwia na kontakt z większą powierzchnią podłoża, zapewniając zwiększoną stabilność podczas ćwiczeń.
 6. Piłka fasolka Physioroll

  Piłka fasolka Physioroll

  100,00 zł
  Piłka, fasolka rehabilitacyjna Physioroll idealnie wspomaga terapię i rehabilitacji, a szczególnie osób, które mają kłopoty z utrzymaniem równowagi oraz koordynacji ruchowej. Nietypowy kształt orzeszka w piłce rehabilitacyjnej Physioroll umożliwia terapeucie siedzieć na piłce wraz z pacjentem i wspomagać jego ruchy. Doskonale nadaje się do siedzenia przy biurku i komputerze.
 7. Piłka do pilatesu i jogi Soffball

  Piłka do pilatesu i jogi Soffball

  22,00 zł
  SOFFBALL Maxafe to lekka i bardzo odporna piłka do pilatesu i jogi. Ich miękka, aksamitna powierzchnia jest bardzo mila w dotyku. Doskonałe do spirit-ball, pilatesa i jogi, a także do mobilizacji kręgosłupa i treningu ogólnorozwojowego. To pierwsza dostępna na rynku piłka do pilatesa z ABS-em.
 8. Piłka do ćwiczeń PROmaxafe

  Piłka do ćwiczeń PROmaxafe

  87,00 zł
  • Dopuszczalne obciążenie- 600 kg!
  • Materiał- ProMaxafe (wzmocniony ABS)
 9. PROMO
  Piłka do ćwiczeń GymnastikBall Standard

  Piłka do ćwiczeń GymnastikBall Standard

  44,00 zł

  Normalna cena: 52,00 zł

  Standardowa piłka gimnastyczna do ćwiczeń fitness i rehabilitacji.
 10. PROMO
  Piłka do ćwiczeń Hi-Fit

  Piłka do ćwiczeń Hi-Fit

  52,00 zł

  Normalna cena: 65,00 zł

  • Kolor- perłowobiały
  • Wytrzymałość do 400 kg
  • Materiał Standard i ABS
Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

Produkty 1 do 10 z 16

 1. 1
 2. 2
 
Czy wiesz, że...

Niewiele osób pamięta, że choć tak zwana Swiss Ball (z ang. piłka szwajcarska), która kojarzona jest zazwyczaj ze Stanami, ponieważ to tam był na nią największy bum, to jak nazwa sugeruje pochodzi ona ze Szwajcarii. Początki stosowania do ćwiczeń rehabilitacyjnych piłek do ćwiczeń, to lata 60-te ubiegłego wieku, kiedy to zaczęto stosować je przez rehabilitantów. Pierwotnie stanowiła pomoc w szeroko pojętej rehabilitacji ruchowej. To w tym okresie nazwano je "swiss ball".

Ciekawostką jest również fakt, że do Stanów Zjednoczonych piłka gimnastyczna Swiss Ball dotarła dopiero po dwudziestu latach dzięki tematycznym prezentacjom na temat jej zastosowania. Jednak to w USA zauważono, iż ją zastosować znacznie szerzej, niż tylko w celach terapeutycznych. Takie były początki zastosowania Swiss Ball jako piłki gimnastycznej również podczas zajęć fitness, jako doskonałego akcesorium do ćwiczeń równoważnych oraz również siły i elastyczności. Zauważono, iż jest niezastąpiona w treningu funkcjonalnym, czyli ćwiczeniu tego, co odpowiada za stabilizację Naszego ciała - brzuch i plecy.