Orbitreki

Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

Produkty 1 do 10 z 13

 1. 1
 2. 2
 1. Orbitrek Kettler Rivo M

  Orbitrek Kettler Rivo M

  2 460,00 zł
  Doskonale wykończony orbitrek Kettler RIVO M renomowanej firmy KETTLER wykonany jest jako domowy sprzęt fitness. Jego wysoka jakość wykonania umożliwia wykorzystanie, również jako sprzęt rehabilitacyjny. Estetyczne wykończenie detali zapewnia długotrwałe użytkowanie bez widocznych śladów zużycia.
 2. Orbitrek Kettler Skylon 3

  Orbitrek Kettler Skylon 3

  6 090,00 zł
  • Obciążenie do 150 kg
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • Regulacja obciążenia w zakresie 1-5
  • Program sterowany tętnem
 3. Orbitrek Kettler Skylon 1.1

  Orbitrek Kettler Skylon 1.1

  4 390,00 zł
  • Obciążenie do 130 kg
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • Regulacja mocy- zależnie od liczby obrotów
  • Program sterowany tętnem
 4. Orbitrek Kettler Vito M Fun

  Orbitrek Kettler Vito M Fun

  2 930,00 zł
  • Obciążenie do 130 kg
  • 10 stopni hamowania
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • Wartości średnie na koniec treningu
 5. PROMO
  Orbitrek Khronos Generator

  Orbitrek Khronos Generator

  5 490,00 zł

  Normalna cena: 5 990,00 zł

  Zaawansowany orbitrek do intensywnego treningu. Wbudowane programy HRC i pulsometr, umożliwiają przeprowadzenie efektywnego treningu Cardio. Wyświetlanie mocy w Watach, jest pomocne także w procesie rehabilitacji.
 6. Orbitrek Kettler Unix EX

  Orbitrek Kettler Unix EX

  7 990,00 zł
  Orbitrek Kettler UNIX EX, to produkt przeznaczony od intensywnego użytku domowego oraz komercyjnego.
 7. Orbitrek Kettler Unix E

  Orbitrek Kettler Unix E

  5 490,00 zł
  Orbitrek Kettler UNIX E, to produkt przeznaczony od intensywnego użytku domowego oraz lekiego komercyjnego, tzn do małych gabinetów odnowy, gabinetów rehabilitacyjnych, oraz wszędzie tam, gdzie nie będzie używany dłużej niż 4 godziny dziennie.
 8. Orbitrek Kettler Unix PX

  Orbitrek Kettler Unix PX

  6 190,00 zł
  Orbitrek Kettler UNIX PX, to produkt przeznaczony od intensywnego użytku domowego oraz lekiego komercyjnego, tzn do małych gabinetów odnowy, gabinetów rehabilitacyjnych, oraz wszędzie tam, gdzie nie będzie używany dłużej niż 4 godziny dziennie.
 9. Orbitrek Kettler Unix P

  Orbitrek Kettler Unix P

  4 460,00 zł
  Całkiem nowy orbitrek BH Fitness UNIX P, to zmieniona kolorystyka i elektronika. Sprawdzony model orbitreka z wyświetlaczem LCD.
 10. Orbitrek Kettler Unix M

  Orbitrek Kettler Unix M

  3 790,00 zł
  Nowoczesny, wysokiej klasy orbitrek do użytku domowego z magnetycznym systemem hamowania o mocnej konstrukcji, łożyskowany. Cross-training to efektywny, oszczędzający stawy trening całego ciała o eliptycznym przebiegu ruchów. Trening ten angażuje wszystkie ważniejsze grupy mięśni i idealnie wzmaga przemianę tłuszczów.
Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

Produkty 1 do 10 z 13

 1. 1
 2. 2
 
Czy wiesz, że...

Firmy produkujące sprzęt fitness prześcigają się w dostarczaniu coraz to nowszych urządzeń wspomagających trening. Orbitrek (określany w skrócie również jako orbitek) jest urządzeniem, cieszącym się stale rosnącą popularnością ze względu na prostotę i uniwersalność ćwiczeń. Podczas wykonywania płynnych ruchów po elipsie uruchamiamy mięśnie niemal całego ciała. Należy do grupy tzw. urządzeń kombinowanych, ponieważ symuluje trening na bieżni elektrycznej, rowerze treningowym i stepperze.

Ćwiczenia na orbitreku zalecany jest zwłaszcza osobom, które chcą schudnąć, a nie są zaawansowane w treningu fitness. Jako doskonały trener Cardio szczególnie zalecany jest osobom chcącym zwiększyć wydolność sercowo-naczyniową. Istotną zaletą jest również fakt, że podczas ćwiczeń nie są przeciążane stawy, co ma szczególne znaczenie dla osób z osteoporozą.