Kabiny UGUL

Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

7 produkt(ów)

 1. Kabina UGUL

  Kabina UGUL

  2 200,00 zł
  Kabina UGUL, zbudowana jest z ośmiu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowi otwarty z jednej strony prostopadłościan.
 2. Kabina UGUL z przewieszką

  Kabina UGUL z przewieszką

  2 600,00 zł
  Kabina UGUL, zbudowana jest z ośmiu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowi otwarty z jednej strony prostopadłościan. Dodatkowym wyposażeniem kabiny jest przewieszka, którą montuje się z jednej strony do kabiny, a z przeciwnej strony podpiera się segmentem kratowym.
 3. Kabina UGUL z drabinką

  Kabina UGUL z drabinką

  2 400,00 zł
  Kabina UGUL, zbudowana jest z ośmiu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowi otwarty z jednej strony prostopadłościan. Jeden z segmentów stanowi drabinka.
 4. Kabina UGUL podwójna

  Kabina UGUL podwójna

  3 350,00 zł
  Model podwójny w sumie daje 14 segmentów. Po zmontowaniu stanowi otwarte z jednej strony dwa prostopadłościany. Przeznaczona jest do stosowania kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie.
 5. Kabina UGUL z drabinką i przewieszką

  Kabina UGUL z drabinką i przewieszką

  2 900,00 zł
  Kabina UGUL, zbudowana jest z ośmiu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowi otwarty z jednej strony prostopadłościan. Dodatkowym wyposażeniem kabiny jest przewieszka, którą montuje się z jednej strony do kabiny, a z przeciwnej strony podpiera się segmentem kratowym. Jeden z segmentów stanowi drabinka.
 6. Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne- PUR

  Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne- PUR

  1 175,00 zł
  Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne - PUR - znajduje zastosowanie przy łóżkach, stosowany w rehabilitacji wraz osprzętem (linki, podwieszki, obciążniki, pasy stabilizujące) daje możliwość wykonywania szeregu ćwiczeń podobnie jak w UGUL-u. Zamontowane kółka jezdne z hamulcem pozwalają na łatwe przemieszczanie PUR-a.
 7. Segmant kabiny UGUL

  Segment UGUL

  280,00 zł
  Pojedynczy segment UGUL.
Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

7 produkt(ów)