Taborety

Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

10 produkt(ów)

 1. Taboret Alfa

  Taboret Alfa

  195,00 zł
  Taboret ALFA to najbardziej ekonomiczny taboret z serii. Regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej, obudowanej czarną plastikową osłoną. Podstawa jest również plastikowa osadzona na stopkach.
 2. Taboret Sigma

  Taboret Sigma

  575,00 zł
  Proste rozwiązania i precyzja wykonania, to tylko niektóre zalety taboretu Sigma. Chromowana sprężyna gazowa umożliwia Ci szybką regulację wysokości siedziska. Wygodne oparcie dla nóg zapewni ci regulowany podnóżek, a stabilna podstawa na kółkach wprawi Cię w ruch. Taboret dodatkowo został wyposażony w wygodny podłokietnik.
 3. Taboret Stella Pro

  Taboret Stella Pro

  635,00 zł
  Solidny taboret z oparciem wykonany z wytrzymałej tapicerki i wysokoelastycznej pianki. Taboret w odróżnieniu od Stella II posiada chromowaną stopkę. Dostępny w pełnej kolorystyce. Dedykowany do gabinetów lekarskich i gabinetów masażu.
 4. Taboret Stella II

  Taboret Stella II

  445,00 zł
  Taboret Stella II regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Dodatkowo wyposażony jest w komfortowe oparcie. Podstawa jest plastikowa w kolorze czarnym. Taboret Stella II wyposażony jest również w kółka. Wykonany z wytrzymałej tapicerki i wysokoelastycznej pianki. Dostępny w pełnej kolorystyce. Dedykowany do gabinetów lekarskich i gabinetów masażu.
 5. Taboret Omega

  Taboret Omega

  515,00 zł
  Taboret, regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Wszystkie główne części tego taboretu są chromowane, łącznie z kółkami. Dodatkowo posiada chromowany podnóżek, który również można regulować.
 6. Taboret Bingo

  Taboret Bingo

  355,00 zł
  Taboret jest regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej, w wypadku taboretu BINGO - chromowanej. Podstawa jest również chromowana, tak jak kółka. Jest w pełni chromowanym odpowiednikiem taboretu BETA, co nadaje mu elegancji wygląd.
 7. Taboret Delta

  Taboret Delta

  310,00 zł
  Pierwszy z serii chromowanych w całości, to taboret DELTA. Standardowo do regulacji wykorzystany jest mechanizm sprężyny gazowej. Chromowana podstawa osadzona jest na stopkach.
 8. Taboret Gamma

  Taboret Gamma

  345,00 zł
  Taboret GAMMA regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej, która w tej wersji jest chromowana. Dodatkowo wyposażony jest w chromowany podnóżek o regulowanej wysokości. Podstawa jest plastikowa w kolorze czarnym. Taboret GAMMA wyposażony jest również w kółka.
 9. Taboret Beta

  Taboret Beta

  215,00 zł
  Taboret BETA regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej, obudowanej czarną plastikową osłoną. Podstawa jest również plastikowa w kolorze czarnym. Od taboretu ALFA różni się tym, iż posiada kółka.
 10. Taboret Polo

  Taboret Polo

  885,00 zł
  Taboret lekarski, który łączy funkcjonalność i elegancki wygląd. Zastosowame zostało w nim chromowane ramię oparcia. Jest to w pełni chromowany odpowiednik taboretu Sigma, dzięki czemu zyskał na elegancji i wytrzymałości, jednocześnie zachowując wysoką funkcjonalność. Idealna propozycja do gabinetu stomatologicznego i nie tylko. Taboret dodatkowo został wyposażony w wygodny podłokietnik.
Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Lista Siatka

10 na stronę

10 produkt(ów)