(+48) 91-418-15-17

Kategorie
Więcej kategorii ...Zamknij

Wyposażamy rehabilitację od 2003-go roku!

Taśmy i tubingi do ćwiczeń

Ustaw kierunek malejący
  1. 304,00 zł
  2. 166,00 zł
  3. 48,00 zł
  4. 23,00 zł
  5. 43,00 zł
  6. 18,00 zł

Ustaw kierunek malejący

Czy wiesz, że...

Taśmy do ćwiczeń i rehabilitacji - jako uniwersalne przybory treningowe zaczęto używać już od roku 1978. Idea powstała w Akron, Ohio, USA. Od tego czasu znajdują szerokie zastosowanie w treningu siły mięśniowej, mobilizacji stawów oraz w celu zwiększenia zasięgu ruchu. Taśmy do ćwiczeń stosowane są one nie tylko w rehabilitacji i sporcie ale także w fitness i ćwiczeniach ogólnorozwojowych.

Ćwiczenia z taśmą rehabilitacyjną już po krótkim czasie stosowania dają nam wymierne efekty w postaci: przyrostu siły mięśniowej obniżenia granic bólowych, poprawy reakcji równoważnych redukcji wagi, zwiększenia wytrzymałości, obniżenia ciśnienia, korekty postawy, zwiększenia zakresu ruchu oraz zwiększenia elastyczności.

Taśma do ćwiczeń jest niedroga i nie zajmuje wiele miejsca. Jej wszechstronne możliwości zastosowania umożliwiają dodatkowe zwiększenie zakresu zajęć rehabilitacyjnych lub treningu siłowego, czy fitness. Charakterystyczne liniowo wzrastające opory taśm oznaczone są odmiennymi kolorami: beżowa, żółta, czerwona, zielona, niebieska, czarna, srebrna i złota. System ten pozwala na indywidualne dobranie wartości treningowych oraz ułatwia urozmaicenie zajęć (szczególnie ważne w pracy z dziećmi).