ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dla dzieci

   

5 produkt(ów)

 1. Piłka z kuleczkami ACTIVITY

  Piłka do zabawy ACTIVITY BALL ma idealne zastosowanie w terapii i rehabilitacji. Stanowi ciekawą zabawę dla każdego dziecka. Posiada przezroczystą powłokę, a w środku 12 kolorowych kulek, wirujących podczas odbijania. Kulki motywują do zabawy oraz ćwiczeń, które wpływają na koordynację ruchową, stymulują wzrok. Średnica piłki- 50 cm
  115,00 zł
 2. Piłeczki na przyssawki Thera Bolly

  Zestaw 28-śmiu piłeczek na przyssawki umożliwia aktywną zabawę dzieci pobudzając ich wyobraźnię.
  178,00 zł
 3. Konik do skakania RODY

  Konik Rody ma specjalnie ukształtowaną powierzchnię, przez co dziecko utrzymuje stabilną pozycję. Uszy konika służą jako uchwyty. Zabawa na koniku Rody wzmacnia rozwija u dziecka równowagę, a także ćwiczychwyt i reakcję obronną na wybicie z równowagi. Używany w terapii do ćwiczeń sensomotorycznych. Konik Rody wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, bez użycia zmiękczaczy na bazie ftalanów.
 4. Piłka do skakania Globetrotter Piłka do skakania Globetrotter
  -50%

  Piłka do skakania Globetrotter

  Piłka do skakania Globetrotter zapewnia wyjątkową sprężystość, elastyczność i wytrzymałość. Wyposażona jest w 2 miękkie uchwyty, zwane potocznie rogami.

  Normalna cena: 68,00 zł

  Special Price 34,00 zł

 5. Piłka do skakania Pon Pon Piłka do skakania Pon Pon
  -50%

  Piłka do skakania Pon Pon

  Piłka do skakania Pon Pon zapewnia wyjątkową sprężystość, elastyczność i wytrzymałość. Jako jedyna z dostępnych piłek do skakania posiada specjalny plastikowy uchwyt zapewniający maksymalną kontrolę. Umożliwia od skakanie na tzw. Rodeo, to znaczy z wykorzystaniem jednej ręki.

  Normalna cena: 72,00 zł

  Special Price 36,00 zł

   

5 produkt(ów)