ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dyski sensomotoryczne

   

Produkty 1 do 10 z 12

 1. 1
 2. 2
 1. Poduszka sensomotoryczna Activa Disc Poduszka sensomotoryczna Activa Disc
  -50%

  Poduszka sensomotoryczna Activa Disc

  Dysk równoważny o średnicy 40 cm, używany do ćwiczeń sensomotorycznych oraz aktywnego siedzenia.

  Normalna cena: 111,00 zł

  Special Price 55,00 zł

 2. Poduszka sensomotoryczna Jumper Mini

  Poduszka do ćwiczeń równoważnych typu BOSU- odmiana dla dzieci. Wykonana z dwóch części - gumowej powierzchni oraz antypoślizgowej podstawy. Doskonały do grupowej zabawy.
  387,00 zł
 3. Poduszka sensomotoryczna Jumper

  Poduszka do ćwiczeń równoważnych typu BOSU. Wykonana z dwóch części - gumowej powierzchni oraz antypoślizgowej podstawy. Stosowana w treningu sportowym i grupowych zajęciach fitness.
  613,00 zł
 4. Dysk do balansowania Balance Board

  Plastikowa platforma sensomotoryczna. Umożliwia ćwiczenia ze zwiększonym wytrącaniem z równowagi.
  170,00 zł
 5. Poduszka sensomotoryczna DISCO Dome

  Na Disco Dome składa się duży dysk równoważny wraz z podstawą. Doskonale nadaje się do zajęć grupowych i treningu personalnego.
  357,00 zł
 6. Poduszka sensomotoryczna DISCO Sport

  To największy dysk równoważny w naszej ofercie. Doskonale nadaje się do zajęć grupowych i treningu personalnego.
  209,00 zł
 7. Poduszka sensomotoryczna CORE BALANCE

  Poduszka sensomotoryczna Core Balance jest akcesorium do ćwiczeń fitness, terapii i rehabilitacji ruchowej. Działanie, funkcjonalnie podobne do Bosu. Oba akcesoria różnią się od siebie średnicą i wysokością. Istotnym jest fakt, że gumowa część nie jest w połączona z plastikową podstawą, tak jak w Bosu.
  495,00 zł
 8. Równoważnia AIREX Balance Beam

  Przeznaczony do ćwiczeń w pomieszczeniach, na dworze i w wodzie w rehabilitacji, fitnessie i sporcie. Przy większej ilości elementów daje możliwość układania ścieżek do ćwiczeń o różnej trudności.
  459,00 zł
 9. Poduszka sensomotoryczna Balance Pad Elite XL

  Poduszka równoważna Balance Pad XL jest większą wersją Balance Pad Elite. Posiada wszystkie charakterystyczne cechy produktów Airex. Pełni podobną funkcję jak Balance Pad Elite. Poduszki różnią się jedynie wielkością, jednak ta różnica daje możliwość rozszerzenia spektrum możliwych ćwiczeń. Zalecana do rehabilitacji i ćwiczeń ogólnorozwojowych, także osób starszych. Dodatkowa symulacja receptorów stopy dzięki wypustkom na powierzchni.
  449,00 zł
 10. Poduszka sensomotoryczna Balance Pad Elite

  Dodatkowa symulacja receptorów stopy dzięki wypustkom na powierzchni.

   

Produkty 1 do 10 z 12

 1. 1
 2. 2


Czy wiesz, że...

Integracja sensomotoryczna oznacza, że wszystkie wrażenia zmysłowe zostają zebrane w jedną całość. Percepcja/postrzeganie jest to odbiór bodźców pochodzących ze środowiska, jak również z własnego ciała, ich przewodzenie do mózgu oraz przetwarzanie. Bodźce odbierane są przez siedem układów zmysłowych i przewodzone do mózgu, w którym zachodzi przetwarzanie informacji.

Zmysły podstawowe dla treningu sensomotorycznego (dotyk, równowaga oraz czucie ciała) mają zasadnicze znaczenie w naszym codziennym funkcjonowaniu. Ich dobre zintegrowanie jest podstawą optymalnego rozwoju i działania pozostałych wszystkich wyższych zmysłów i umiejętności. Należą do nich na przykład: wzrok, słuch, mowa, umiejętność chodzenia oraz zdolność wykonywania precyzyjnych czynności, jak malowanie, pisanie.

Jeśli doświadczenia dziecka w odbiorze i przetwarzaniu bodźców płynących ze zmysłów podstawowych są złe lub niepełne, to nie jest ono w stanie nauczyć się złożonych czynności, takich jak czytanie lub pisanie, i opanowanie ich sprawia mu ogromne trudności. Dziecko potrzebuje siedmiu – ośmiu lat doświadczeń, na które składają się ruch, poznawanie otoczenia i własne działanie. Tworzą one podstawę jego rozwoju intelektualnego, osobowościowego i społecznego. Tylko przez własne aktywne i różnorodne działania dziecko uczy się rozumieć otoczenie.