ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Maty FLOWIN

   

1 produkt(ów)

  1. Płyta FLOWIN Physio

    Płyta FLOWIN Physio, to najmniejszy model. Wykorzystywana jest najczęściej w gabinetach rehabilitacyjnych oraz ćwiczeń w domu.
    1 099,00 zł

   

1 produkt(ów)Czy wiesz, że...

Koncept FLOWIN składa się z funkcjonalnych ćwiczeń dążących do poprawy stabilności, mobilności, siły, równowagi, szybkości i mocy. Podstawowe zasady Konceptu FLOWIN są oparte na pionowo ograniczonych ruchach na większej płycie, podczas gdy tarcie jest rozładowywane przez mniejsze nakładki ślizgające się poziomo po płycie. Tarcie pomiędzy płytą a nakładkami zostało dokładnie zoptymalizowane dla bezpiecznego ale skutecznego poruszania się, do którego ćwiczący jest w stanie dostosować się poprzez zmienianie siły nacisku na podkładkach. Stąd FLOWIN Friction Training.

Używając ciała jako przeciwwagi, można łatwo kontrolować tarcie i wybrać poziom nacisku ,od niewielkiego do bardzo dużego. Koncept FLOWIN pozwala na ćwiczenia całego ciała na poziomie trudności, który ćwiczący sam wybiera. Należy po prostu wybrać formę ćwiczeń, która najbardziej odpowiada ćwiczącemu. Poza programem ćwiczeń treningowych, produkty FLOWIN używane są również dla celów rehabilitacyjnych w programach opieki zdrowotnej. W fitnesie używany jest do treningu grupowego, obwodowego oraz indywidualnego.