ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Piłki do ćwiczeń

   

Produkty 11 do 13 z 13

 1. 1
 2. 2
 1. Piłka do pilatesu i jogi Original Pezzi Soffball Piłka do pilatesu i jogi Original Pezzi Soffball
  -50%

  Piłka do pilatesu i jogi Original Pezzi Soffball

  SOFFBALL Maxafe to lekka i bardzo odporna piłka do pilatesu i jogi. Ich miękka, aksamitna powierzchnia jest bardzo mila w dotyku. Doskonałe do spirit-ball, pilatesa i jogi, a także do mobilizacji kręgosłupa i treningu ogólnorozwojowego. To pierwsza dostępna na rynku piłka do pilatesa z ABS-em.

  Normalna cena: 22,00 zł

  Special Price 11,00 zł

 2. Piłka fasolka Physioroll

  Piłka, fasolka rehabilitacyjna Physioroll idealnie wspomaga terapię i rehabilitacji, a szczególnie osób, które mają kłopoty z utrzymaniem równowagi oraz koordynacji ruchowej. Nietypowy kształt orzeszka w piłce rehabilitacyjnej Physioroll umożliwia terapeucie siedzieć na piłce wraz z pacjentem i wspomagać jego ruchy. Doskonale nadaje się do siedzenia przy biurku i komputerze.
 3. Piłka do rytmiki Original Pezzi Ritmica 420 Piłka do rytmiki Original Pezzi Ritmica 420
  -50%

  Piłka do rytmiki Original Pezzi Ritmica 420

  Oryginalna, włoska piłka Pezzi.

  Normalna cena: 27,00 zł

  Special Price 13,50 zł

   

Produkty 11 do 13 z 13

 1. 1
 2. 2


Czy wiesz, że...

Niewiele osób pamięta, że choć tak zwana Swiss Ball (z ang. piłka szwajcarska), która kojarzona jest zazwyczaj ze Stanami, ponieważ to tam był na nią największy bum, to jak nazwa sugeruje pochodzi ona ze Szwajcarii. Początki stosowania do ćwiczeń rehabilitacyjnych piłek do ćwiczeń, to lata 60-te ubiegłego wieku, kiedy to zaczęto stosować je przez rehabilitantów. Pierwotnie stanowiła pomoc w szeroko pojętej rehabilitacji ruchowej. To w tym okresie nazwano je "swiss ball".

Ciekawostką jest również fakt, że do Stanów Zjednoczonych piłka gimnastyczna Swiss Ball dotarła dopiero po dwudziestu latach dzięki tematycznym prezentacjom na temat jej zastosowania. Jednak to w USA zauważono, iż ją zastosować znacznie szerzej, niż tylko w celach terapeutycznych. Takie były początki zastosowania Swiss Ball jako piłki gimnastycznej również podczas zajęć fitness, jako doskonałego akcesorium do ćwiczeń równoważnych oraz również siły i elastyczności. Zauważono, iż jest niezastąpiona w treningu funkcjonalnym, czyli ćwiczeniu tego, co odpowiada za stabilizację Naszego ciała - brzuch i plecy.