+48 91 418 15 17
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Pulsometry

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

 1. Pulsometr POLAR M400- czarny Pulsometr POLAR M400- czarny
  -5%

  Pulsometr POLAR M400 / HR

  Pulsometr Polar M400, to wodoodporny zegarek sportowy z wbudowanym GPS i procesorem ruchu. Wspomaga układanie treningów, przezwyciężaniu własnych ograniczeń, a nawet odnalezieniu drogi do mety. Pulsometr występuje w zestawie z pasem telemetrycznym (wersja HR) i bez niego.
  Wersja bez pasa na kletkę piersiową umożliwia analizę treningów dzięki wbudowanemu procesorowi ruchu. Działa, jak licznik kroków. Wersja z pasem umożliwia zaawansowany monitoring i analizę treningów.

  Normalna cena: 790,00 zł

  Special Price 749,00 zł

 2. Pulsometr POLAR A300- żółty Pulsometr POLAR A300- żółty
  -11%

  Pulsometr POLAR A300 / HR

  A300 wyświetla liczbę kroków, przebyty dystans i spalone kalorie, motywując Cię do osiągania celów związanych z aktywnością. Jeśli zbyt długo siedzisz, A300 wibracjami daje znać, że czas się ruszyć.
  Wersja bez pasa na kletkę piersiową umożliwia analizę treningów dzięki wbudowanemu procesorowi ruchu. Działa, jak licznik kroków. Wersja z pasem umożliwia zaawansowany monitoring i analizę treningów.

  Normalna cena: 630,00 zł

  Special Price 559,00 zł

 3. Monitor aktywności POLAR Loop 2

  Monitor aktywności Loop 2 to stylowy, wodoodporny monitor aktywności, który motywuje Cię do działania. Ta elegancka opaska na rękę śledzi dzienną aktywność, a także czas i jakość snu, motywując w drodze do lepszej sprawności fizycznej i zdrowia.
 4. Monitor aktywności POLAR Loop Crystal

  Miernik aktywności, który wygląda jak biżuteria. Monitoruje Twoją dzienną aktywność, a nawet czas i jakość snu. Wysadzany jest kryształami firmy Swarovski®
  699,00 zł
Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)Czy wiesz, że...

Kiedy sprzedawca zaproponuje Państwu pulsometr, jako niezbędne akcesorium treningowe pierwszym skojarzeniem będzie próba wciśnięcia kolejnego, niezbędnego sprzętu fitness. Producenci prześcigają się w urozmaicaniu metod treningowych, zapominając o tym, że żaden sprzęt fitness nie zastąpi regularności w treningach. Pulsometr wraz z programem treningowym stanowi doskonałe narzędzie do monitoringu oraz motywacji do dalszego wysiłku.

Dla początkujących zastąpi trenera personalnego, dla zaawansowanych będzie asystentem treningowym. Bez względu na stopień zaawansowania zgodnie z dzisiejszym stanem wiedzy medycyny sportowej pulsometr zalicza się do podstawowego, niezbędnego wręcz akcesorium do ćwiczeń.