ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Taśmy i tubingi do ćwiczeń

   

6 produkt(ów)

 1. Taśma do ćwiczeń oporowych MSD 45 m

  Taśma lateksowa w rolce o długości 45 m. Głównym odbiorcą są centra rehabilitacyjne i ośrodki fitness. Najlepsza cena za metr bieżący.
 2. Taśma do ćwiczeń oporowych MSD 22,5 m

  Taśma lateksowa w rolce o długości 22,5 m. Głównym odbiorcą są centra rehabilitacyjne i ośrodki fitness.
 3. Taśma do ćwiczeń oporowych MSD 5,5 m

  Taśma lateksowa w rolce o długości 5,5 m. Długość odpowiednia do treningu ogólnorozwojowego całego ciała.
 4. Taśma do ćwiczeń oporowych MSD 2,5 m

  Taśma lateksowa w rolce o długości 2,5 m. To najkrótszy odcinek taśmy, wystarczający do ćwiczeń ramion i nóg. Najczęściej wybierany do ćwiczeń indywidualnych.
 5. Miękkie uchwyty do taśm

  Praktyczne uchwyty umożliwiające mocowanie taśm do ćwiczeń. Dzięki nim, Twoja ulubiona taśma zamieni się w ekspander do ćwiczeń. Zestaw obejmuje dwie sztuki.

  Normalna cena: 43,00 zł

  Special Price 19,00 zł

 6. Uchwyt paskowy

  Najprostszy z uchwytów do taśm do ćwiczeń w kształcie ósemki. Jedna zpętli służy do zamocowania taśmy lub tubingu, a druga do trzymania dłonią lub stopą.
  18,00 zł

   

6 produkt(ów)Czy wiesz, że...

Taśmy do ćwiczeń i rehabilitacji - jako uniwersalne przybory treningowe zaczęto używać już od roku 1978. Idea powstała w Akron, Ohio, USA. Od tego czasu znajdują szerokie zastosowanie w treningu siły mięśniowej, mobilizacji stawów oraz w celu zwiększenia zasięgu ruchu. Taśmy do ćwiczeń stosowane są one nie tylko w rehabilitacji i sporcie ale także w fitness i ćwiczeniach ogólnorozwojowych.

Ćwiczenia z taśmą rehabilitacyjną już po krótkim czasie stosowania dają nam wymierne efekty w postaci: przyrostu siły mięśniowej obniżenia granic bólowych, poprawy reakcji równoważnych redukcji wagi, zwiększenia wytrzymałości, obniżenia ciśnienia, korekty postawy, zwiększenia zakresu ruchu oraz zwiększenia elastyczności.

Taśma do ćwiczeń jest niedroga i nie zajmuje wiele miejsca. Jej wszechstronne możliwości zastosowania umożliwiają dodatkowe zwiększenie zakresu zajęć rehabilitacyjnych lub treningu siłowego, czy fitness. Charakterystyczne liniowo wzrastające opory taśm oznaczone są odmiennymi kolorami: beżowa, żółta, czerwona, zielona, niebieska, czarna, srebrna i złota. System ten pozwala na indywidualne dobranie wartości treningowych oraz ułatwia urozmaicenie zajęć (szczególnie ważne w pracy z dziećmi).