ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Taśmy i tubingi do ćwiczeń

   

6 produkt(ów)

   

6 produkt(ów)Czy wiesz, że...

Taśmy do ćwiczeń i rehabilitacji - jako uniwersalne przybory treningowe zaczęto używać już od roku 1978. Idea powstała w Akron, Ohio, USA. Od tego czasu znajdują szerokie zastosowanie w treningu siły mięśniowej, mobilizacji stawów oraz w celu zwiększenia zasięgu ruchu. Taśmy do ćwiczeń stosowane są one nie tylko w rehabilitacji i sporcie ale także w fitness i ćwiczeniach ogólnorozwojowych.

Ćwiczenia z taśmą rehabilitacyjną już po krótkim czasie stosowania dają nam wymierne efekty w postaci: przyrostu siły mięśniowej obniżenia granic bólowych, poprawy reakcji równoważnych redukcji wagi, zwiększenia wytrzymałości, obniżenia ciśnienia, korekty postawy, zwiększenia zakresu ruchu oraz zwiększenia elastyczności.

Taśma do ćwiczeń jest niedroga i nie zajmuje wiele miejsca. Jej wszechstronne możliwości zastosowania umożliwiają dodatkowe zwiększenie zakresu zajęć rehabilitacyjnych lub treningu siłowego, czy fitness. Charakterystyczne liniowo wzrastające opory taśm oznaczone są odmiennymi kolorami: beżowa, żółta, czerwona, zielona, niebieska, czarna, srebrna i złota. System ten pozwala na indywidualne dobranie wartości treningowych oraz ułatwia urozmaicenie zajęć (szczególnie ważne w pracy z dziećmi).