ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Taśmy TRX

   

6 produkt(ów)

   

6 produkt(ów)Czy wiesz, że...

Taśmy TRX służą do ćwiczeń w podwieszeniu. Każda osoba, która ceni sobie minimalizm i jest aktywna fizycznie zachwyci się tym produktem. TRX jest najbardziej praktycznym przyrządem treningowym, jaki do tej pory wymyślono. Umożliwia trening dosłownie wszystkich partii mięśniowych w dowolnym miejscu. Wystarczy go na czymś zawiesić. W parku- na gałęzi. W domu- dzięki uchwytowi drzwiowemu. W mieście można skorzystać z latarni ulicznej. Zajmuje niewiele miejsca i jest niezbędnym akcesorium w podróży każdej aktywnej osoby.

Trening w pozycji wiszącej (suspension training) buduje siłę mięśni, stabilność elastyczność ruchową oraz wzmacnia odporność ciała. Jest bezpieczny dla zdrowia. Zestaw treningowy TRX umożliwia kompletny trening wszystkich partii mięśniowych.

TRX został stworzony po wielu latach badań i testów. Duży nacisk został postawiony na wysoką jakość elementów i komponentów. Waga zestawu to tylko 1 kg , montaż przebiega w ciągu 1 minuty, mieści się w małym woreczku. Możesz do mieć zawsze przy sobie i używać gdzie tylko chcesz, w domu, klubie czy parku.