ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

O firmie

Firma powstała w 2003 roku z pomysłu i inicjatywy obecnego właściciela- Artura Furmańczyka. Koncept oparł się na zindywidualizowanym podejściu do klienta oraz dostarczaniu produktów najwyższej jakości. Po roku działalności, początkowa koncepcja sklepu z artykułami do rehabilitacji ruchowej została zastąpiona świadczeniem usług kompleksowego wyposażania gabinetów rehabilitacyjnych. Naturalnym efektem rozwoju gamy produktów było poszerzenie oferty o sprzęt i akcesoria fitness.

Od samego początku działalności firmy witryna internetowa stanowiła główne źródło informacji dla klientów, poza ekspozycją bezpośrednią w sklepie. Kolejnym etapem rozwoju, było odstąpienie od sprzedaży w „tradycyjnym sklepie” na rzecz dystrybucji wyłącznie za pośrednictwem dostępnych kanałów internetowych. Wspomniana zmiana w bezpośredni sposób wpłynęła na poprawę jakości obsługi realizowanych zamówień, ze względu na specyfikę sprzedaży przez Internet. Od tej pory niezmiennie pozostaje w czołówce firm sprzedających sprzęt rehabilitacyjny tym kanałem dystrybucji, pozostając wzorem dla wielu firm z branży.

Po ponad 10-ciu latach działalności, sklep ma ugruntowaną pozycję na rynku aparatów do fizykoterapii i sprzętu rehabilitacyjnego. Realizujemy zarówno kompleksowe zamówienia, jak i prywatne zakupy. Budowa własnej siedziby z powierzchnią magazynową znacznie poprawiła procesy logistyczne i wpłynęła na szybkość realizacji zamówień.

W planach firmy jest dalsze poszerzanie oferty , aby umożliwić naszym klientom dostęp do najszerszej, kompleksowej gamy produktów dla użytkownika indywidualnego, jak i instytucjonalnego. Celem nadrzędnym nadal pozostanie zapewnienie najbardziej satysfakcjonującej obsługi klienta.


Dane firmowe
ACTIMED Artur Furmańczyk
ul. Kolista 1
72-123 Rurzyca
NIP: 851-243-77-44

Numer rachunku bankowego w mBank
68 1140 2004 0000 3802 7654 0800