ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Piłka do ćwiczeń Origina Pezzi Hi-Fit

Piłka do ćwiczeń Origina Pezzi Hi-Fit

Normalna cena: 65,00 zł

Special Price 32,50 zł

(W magazynie)

Piłka do ćwiczeń Origina Pezzi Hi-Fit

Krótki opis


  • Kolor- perłowobiały

  • Wytrzymałość do 400 kg

  • Materiał Standard i ABS

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 65,00 zł

Special Price 32,50 zł

* wymagane pola

Normalna cena: 65,00 zł

Special Price 32,50 zł

Szczegóły

Ta błyszcząca, perłowo-biała piłka do ćwiczeń doskonale komponuje się z minimalistycznymi wnętrzami klubów fitness. Piłki wykonane z materiału STANDARD mają połyskliwą powierzchnie, co sprawia, że łatwiej jest ją utrzymać w dłoni. Natomisat materiał MAXAFE (ABS) ma powierzchnię matową. Dodatkową korzyscią jest fakt, że po przebiciu piłki nie występuję nagłe rozerwanie piłki.

24 miesiące wynosi długość gwarancji dla piłek do ćwiczeń firmy Ledragomma. Jest do dowód przekonania producentów o najwyższej jakości oferowanych przez nich produktów. Jako produkt medyczny, produkty oznaczone CE medycznym, przechodzą bardziej rygorystyczne testy wytrzymałości materiału oraz analizy składu materiału pod kątem obecności substancji szkodliwych. Dlatego sprzedawane przez nas piłki do ćwiczeń wyróżniają się wyjątkową jakością, jaką charakteryzują się produkty zaliczające się do kategorii sprzętu medycznego. Przetestowana dla obciążeń dynamicznych do 400 kg!!! W praktyce oznacza to, że trening z piłką FitBall może być prowadzony z osobami ważącymi 400kg. Testy statyczne potwierdzają wytrzymałość materiału do 2 ton! Jest to wystarczający margines bezpieczeństwa dla ćwiczeń fitness i rehabilitacji.Czy wiesz, że...

Ćwiczenia na piłce do ćwiczeń Fitball nie są wyłącznie dostarczycielem zabawy i radości, lecz także kształtują i wyszczuplają naszą sylwetkę. niezwykle istotnym jest fakt, iż ćwiczenia te są właściwe i całkiem bezpieczne dla kobiet ciężarnych oraz po porodzie, a także dla osób w podeszłym wieku i dawno ni trenujących. Jeśli dotychczasowa gimnastyka jest dla Ciebie zbyt nudna- spróbuj piłki do ćwiczeń. Piłka fitness Body Ball jest doskonałym urozmaiceniem codziennych ćwiczeń i znacznie poprawia ich wydajność.

Trening na dużej piłce do ćwiczeń lepiej ukształtuje mięśnie kończyn dolnych i mięśnie brzucha, niż tradycyjny trening siłowy. Trening na piłce polega w przeważającym stopniu na balansowaniu. Ćwiczenia takie nie obciążają stawów, a możliwość kontuzji jest znikoma. W trakcie ćwiczeń na piłce, występuje dodatkowo efekt napinania mięśni, co jest bezpośrednim efektem wytrącenia z równowagi i naszego naturalnego dążenia do jej zachowania. Podczas ćwiczeń z piłką uczysz się również utrzymywania prawidłowej sylwetki, efektem czego jest zachowywanie właściwej postawy również po zakończeniu ćwiczeń z piłką do ćwiczeń Fitball.

Informacje dodatkowe

Inne Cena obejmuje: Dwie zatyczki i końcówkę do kompresora samochodowego
Kolor perłowo-biały
Materiał Standard lub Maxafe (ABS).
Dop. obciążenie 400 kg
Średnica 53 i 75 cm
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Wartość
Cena