ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Piłki do ćwiczeń Original Pezzi FITSPIRE

Piłka do ćwiczeń Original Pezzi FITSPIRE

Normalna cena: 63,00 zł

Special Price 30,00 zł

(Brak w magazynie)

  • Piłki do ćwiczeń Original Pezzi FITSPIRE Piłki do ćwiczeń Original Pezzi FITSPIRE
  • Piłki do ćwiczeń i gimnastyki FITSPIRE Piłki do ćwiczeń i gimnastyki FITSPIRE
  • Ćwiczenia na piłce FITSPIRE Ćwiczenia na piłce FITSPIRE
  • Piłka do ćwiczeń FITSPIRE- gimnastyka Piłka do ćwiczeń FITSPIRE- gimnastyka

Piłka do ćwiczeń Original Pezzi FITSPIRE

Krótki opis

Nasza flagowa piłka do ćwiczeń wykonana z bezpiecznego materiału Maxafe.


Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 63,00 zł

Special Price 30,00 zł

Szczegóły

Jaka średnica do wzrostu?

Tabela, jak dobierać rozmiar piłki do ćwiczeń

Swiss Ball

Ikony cech piłek do ćwiczeń Piłka gimnastyczna Original Pezzi, to pierwsza na świecie piłka do ćwiczeń. Odkąd zaczęto ich używać w latach 60, kiedy to zaczęły być produkowane na zlecenie Szwajcarskich lekarzy, były potocznie nazywane "Swiss Ball". Te nazewnictwo jest używane do tej pory. Jako mocne i elastyczne piłki do ćwiczeń są niezbędnym elementem ćwiczeń związanych z gimnastyką fitnessem, sportem, tańcem, treningiem równoważnym i terapią, oraz jako siedziska ergonomiczne w biurze i domu.

Dopuszczalne obciążenie dynamiczne, to 400 kg!!! Oznacza to, że aktywne ćwiczenia na piłce mogą prowadzić osoby o wadze do prawie pół tony. Pod prasą statyczną podczas testów wytrzymałości materiału z których wykonane zostały piłki Gymnastik Swiss Ball osiągała 2000 kg. Tak duży margines bezpieczeństwa pozwala skoncentrować się wyłącznie na ćwiczeniach lub rehabilitacji. Jako produkt medyczny, produkty oznaczone CE medycznym, przechodzą bardziej rygorystyczne testy wytrzymałości materiału oraz analizy składu materiału pod kątem obecności substancji szkodliwych. Dlatego sprzedawane przez nas piłki gimnastyczne wyróżniają się wyjątkową jakością, jaką charakteryzują się produkty zaliczające się do kategorii sprzętu medycznego. 24 miesiące gwarancji, do tej pory zarezerwowane dla sprzętu elektronicznego, teraz dostępne również dla piłek gimnastycznych firmy Ledragomma. Jest do dowód przekonania producentów o najwyższej jakości oferowanych przez nich produktów.Czy wiesz, że...

Tak zwana Swiss Ball (z ang. piłka szwajcarska) kojarzona jest zazwyczaj ze Stanami, ponieważ to tam był na nią największy bum swego czasu. Innym nazwa sugeruje, że pochodzi ona ze Szwajcarii. Jednak prawdziwą jej ojczyzną są Włochy.

Początki stosowania do ćwiczeń rehabilitacyjnych piłek do ćwiczeń, to lata 60-te ubiegłego wieku, kiedy to zaczęto stosować je przez rehabilitantów. Pierwotnie stanowiła pomoc w szeroko pojętej rehabilitacji ruchowej. To w tym okresie nazwano je "swiss ball". Ciekawostką jest również fakt, że do Stanów Zjednoczonych piłka gimnastyczna Swiss Ball dotarła dopiero po dwudziestu latach dzięki tematycznym prezentacjom na temat jej zastosowania. Jednak to w USA zauważono, iż ją zastosować znacznie szerzej, niż tylko w celach terapeutycznych.

Takie były początki zastosowania Swiss Ball jako piłki gimnastycznej również podczas zajęć fitness, jako doskonałego akcesorium do ćwiczeń równoważnych oraz również siły i elastyczności. Zauważono, iż jest niezastąpiona w treningu funkcjonalnym, czyli ćwiczeniu tego, co odpowiada za stabilizację Naszego ciała - brzuch i plecy.

Informacje dodatkowe

Inne cena obejmuje dwie zatyczki i końcówkę do kompresora samochodowego
Kolor grafitowy, pomarańczowy, biały i fioletowy (zależny od rozmiaru)
Materiał Maxafe (odpowiednik ABS) zapobiega nagłemu ujściu powietrza po przebiciu ostrym przedmiotem. Jego powłoka jest matowa.
Dop. obciążenie 400 kg
Średnica 53, 65 i 75 cm
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Wartość
Cena