(+48) 91-418-15-17

Kategorie
Więcej kategorii ...Zamknij

Wyposażamy rehabilitację od 2003-go roku!

Więcej widoków

Piłka do siedzenia Original Pezzi FITSPIRE

Normalna cena: 75,00 zł

Special Price 48,00 zł

Dostępność: W magazynie

Short Description

Piłka do siedzenia z bezpiecznego materiału Maxafe. Umożliwia zachowanie prawidłowej postawy podczas długiego siedzenia w domu, szkole lub pracy.

* wymagane pola

Normalna cena: 75,00 zł

Special Price 48,00 zł

Opis

Szczegóły

Piłka do siedzenia FITSPIRE umożliwia zachowanie prawidłowej postawy podczas długiego siedzenia w domu, szkole lub pracy. Siedzenie na piłce wymusza pracę mięśni brzucha oraz grzbietu. Może być używana do strethingu oraz ćwiczeń. Pięć stopek utrzymuje ją w stałej pozycji. Sitsolution doskonale wspomaga ćwiczenia siłowe, fitness oraz terapię.

Jako produkt medyczny, produkty oznaczone CE medycznym, przechodzą bardziej rygorystyczne testy wytrzymałości materiału oraz analizy składu materiału pod kątem obecności substancji szkodliwych. Dlatego sprzedawane przez nas piłki do siedzenia wyróżniają się wyjątkową jakością, jaką charakteryzują się produkty zaliczające się do kategorii sprzętu medycznego. 24 miesiące wynosi długość gwarancji dla piłek do aktywnego siedzenia Sitsolution. Jest do dowód przekonania producentów o najwyższej jakości oferowanych przez nich produktów. Przetestowana dla obciążeń dynamicznych do 400 kg!!! W rzeczywistości oznacza to, że na piłce do siedzenia Sitsolution mogą ćwiczyć osoby ważące 400kg. Testy statyczne potwierdzają wytrzymałość materiału do 2 ton! Jest to wystarczający margines bezpieczeństwa dla ćwiczeń fitness i rehabilitacji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

InneDwie zatyczki i końcówkę do kompresora samochodowego
KolorGrafitowy, biały i pomarańczowy
MateriałMaxafe (ABS).
Dop. obciążenie400 kg
Średnica45, 55 i 65 cm