ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Piłka do siedzenia Original Pezzi Sitsolution

Piłka do siedzenia Original Pezzi Sitsolution

65,00 zł

(Brak w magazynie)

  • Piłka do siedzenia Original Pezzi Sitsolution Piłka do siedzenia Original Pezzi Sitsolution
  • Piłka do siedzenia przy biurku Sitsolution Piłka do siedzenia przy biurku Sitsolution
  • Piłki do siedzenia Original Pezzi Sitsolution Piłki do siedzenia Original Pezzi Sitsolution
  • Tabela doboru rozmiaru piłki do siedzenia Sitsolution Tabela doboru rozmiaru piłki do siedzenia Sitsolution

Piłka do siedzenia Original Pezzi Sitsolution

Krótki opis


Piłka do siedzenia z bezpiecznego materiału Maxafe. Umożliwia zachowanie prawidłowej postawy podczas długiego siedzenia w domu, szkole lub pracy. Prawdziwa, włoska piłka Original Pezzi.Dostępność: Brak w magazynie

65,00 zł

Szczegóły

Piłka do siedzenia Sitsolution umożliwia zachowanie prawidłowej postawy podczas długiego siedzenia w domu, szkole lub pracy. Siedzenie na piłce wymusza pracę mięśni brzucha oraz grzbietu. Może być używana do strethingu oraz ćwiczeń. Pięć stopek utrzymuje ją w stałej pozycji. Sitsolution doskonale wspomaga ćwiczenia siłowe, fitness oraz terapię.

Jako produkt medyczny, produkty oznaczone CE medycznym, przechodzą bardziej rygorystyczne testy wytrzymałości materiału oraz analizy składu materiału pod kątem obecności substancji szkodliwych. Dlatego sprzedawane przez nas piłki do siedzenia wyróżniają się wyjątkową jakością, jaką charakteryzują się produkty zaliczające się do kategorii sprzętu medycznego. 24 miesiące wynosi długość gwarancji dla piłek do aktywnego siedzenia Sitsolution. Jest do dowód przekonania producentów o najwyższej jakości oferowanych przez nich produktów. Przetestowana dla obciążeń dynamicznych do 400 kg!!! W rzeczywistości oznacza to, że na piłce do siedzenia Sitsolution mogą ćwiczyć osoby ważące 400kg. Testy statyczne potwierdzają wytrzymałość materiału do 2 ton! Jest to wystarczający margines bezpieczeństwa dla ćwiczeń fitness i rehabilitacji.

Producent rekomenduje dobór średnicy do wzrostu, zgodnie z poniższym:

  • Wzrost do 140 cm- średnica 45 cm
  • Wzrost od 140 do 175 cm- średnica 55 cm
  • Wzrost powyżej 175 cm- średnica 65 cm

Czy wiesz, że...

Wielogodzinne spędzanie czasu przed monitorem jest bardzo męczące dla naszego kręgosłupa. W pozycji siedzącej, jest on dwa razy bardziej obciążany niż kiedy stoimy. Przeciążenia oraz brak aktywności fizycznej znacznie osłabiają mięśnie i więzadła, a to te są właśnie odpowiedzialne za utrzymanie kręgosłupa we właściwej pozycji. Stąd pochodzą bóle karku oraz pleców (a szczególnie odcinka lędźwiowego), skrzywienia kręgosłupa i wszelkie zwyrodnienia jego stawów. Lecz znacznie przeciążony kręgosłup może być przyczynkiem do powstania również innych schorzeń, jak bóle migrenowe, zaburzenia wzroku i słuchu, bóle nóg i rąk, a także bóle zamostkowe. Jest to wynikiem tego, że nerwy, ścięgna a także żyły połączone mięśniami dookoła kręgosłupa „przesyłają” impuls bólu nawet do znacznie oddalonych części ciała.

Zamiast skrajnie niekorzystnego dla naszego kręgosłupa środowiska, tzn. zbyt długiego siedzenia zaleca się stosowanie tzw. „dynamicznego siedziska „ które zazwyczaj przybiera postać dmuchanego krążka (zwanego też beretem) lub bardziej wyprofilowanych poduszek w formie klina. W trakcie siedzenia na siedzisku, jakim jest poduszka do siedzenia bez przerwy angażowane są partie mięśniowe odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, a balansowanie naszym ciałem bardzo korzystnie wpływa na odżywianie krążków międzykręgowych. Zasadniczo bardzo zmniejsza się zmęczenie mięśni. Poza tym należy pamiętać również o utrzymywaniu prawidłowej pozycji naszych pleców, ponieważ poduszka do siedzenia nie zrobi tego za nas, tylko w tym pomoże.

Informacje dodatkowe

Inne Oryginalny, włoski produkt
Kolor Grafitowy, biały i zielony
Materiał Maxafe
Dop. obciążenie 400 kg
Średnica 45, 55 i 65 cm
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Wartość
Cena

Klienci wybierają także