(+48) 91-418-15-17

Kategorie
Więcej kategorii ...Zamknij

Wyposażamy rehabilitację od 2003-go roku!

Więcej widoków

Piłka rehabilitacyjna Original Pezzi FITSPIRE

Normalna cena: 182,00 zł

Special Price 118,00 zł

Dostępność: W magazynie

Short Description

To największe dostępne piłki w ofercie. Wykorzystywane głównie jako piłka rehabilitacyjna, jednak doskonale nadają się również do gry i zabawy. Ze względu na swoje wymiary są szczególnie dedykowane...

* wymagane pola

Normalna cena: 182,00 zł

Special Price 118,00 zł

Opis

Szczegóły

Certyfikaty jakości piłki do ćwiczeń

24 miesiące gwarancji teraz dostępne również dla piłek rehabilitacyjnych firmy Ledragomma. Jest do dowód przekonania producentów o najwyższej jakości oferowanych przez nich produktów.

Jako produkt medyczny, produkty oznaczone CE medycznym, przechodzą bardziej rygorystyczne testy wytrzymałości materiału oraz analizy składu materiału pod kątem obecności substancji szkodliwych. Dlatego sprzedawane przez nas piłki rehabilitacyjne wyróżniają się wyjątkową jakością, jaką charakteryzują się produkty zaliczające się do kategorii sprzętu medycznego.

Dopuszczalne obciążenie dynamiczne, to 400 kg!!! Oznacza to, że ćwiczenia na piłce mogą prowadzić osoby o wadze do prawie pół tony. Pod prasą statyczną podczas testów wytrzymałości materiału z których wykonane zostały piłki rehabilitacyjne Physioball SwissBall osiągała 2000 kg.

Czy wiesz, że...

Ćwiczenia z piłką rehabilitacyjną są doskonałym narzędziem dla wszystkich osób chcących połączyć fitnessowy styl życia oraz tak zwany fun factor [z ang. współczynnik zabawy/przyjemności]. Dodatkowym atutem jest bardzo szerokie spektrum dostępnych ćwiczeń oraz minimalne wymagania dotyczące miejsca. Trening nie jest ograniczona do żadnego przedziału wiekowego, czy stopnia zaawansowania, co wraz z jej stosunkowo niską ceną sprawia, że ćwiczenia jakie umożliwia piłka rehabilitacyjna są jedną z najbardziej przystępnych form aktywności ruchowej.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

InneCena obejmuje: Dwie zatyczki i końcówkę do kompresora samochodowego
KolorGrafitowy i pomarańczowy
MateriałMaxafe (ABS).
Dop. obciążenie400 kg
Średnica85,95 i 105 cm