ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poduszka sensomotoryczna Activa Disc

Poduszka sensomotoryczna Activa Disc

Normalna cena: 111,00 zł

Special Price 55,00 zł

(W magazynie)

Poduszka sensomotoryczna Activa Disc

Krótki opis

Dysk równoważny o średnicy 40 cm, używany do ćwiczeń sensomotorycznych oraz aktywnego siedzenia.

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 111,00 zł

Special Price 55,00 zł

* wymagane pola

Normalna cena: 111,00 zł

Special Price 55,00 zł

Szczegóły

Jako produkt medyczny, produkty oznaczone CE medycznym, przechodzą bardziej rygorystyczne testy wytrzymałości materiału oraz analizy składu materiału pod kątem zawartości substancji toksycznych. Dlateg oferowane przez nas poduszki równoważne wyróżniają się bardzo wysoką jakością, która spotykana jest w produktach zaliczanych do kategorii sprzętu medycznego.

Dopuszczalne obciążenie dynamiczne, to 400 kg!!! Oznacza to, że na poduszce sensomotorycznej mogą ćwiczyć osoby o wadze do prawie pół tony. Pod prasą statyczną podczas testów wytrzymałości materiału z których wykonane zostały dyski sensomotoryczne wytrzymywały 2000 kg. Tak duży margines bezpieczeństwa pozwala skoncentrować się wyłącznie na ćwiczeniach lub rehabilitacji.


Czy wiesz, że...

Ćwiczenia sensomotoryczne są ćwiczeniami funkcjonalnymi których celem jest zwiększenie funkcji mięśni za pomocą przywrócenia umiejętności dynamicznych kontrolowania stawów. Głównym celem treningu sensomotorycznego jest normalizacja struktur obwodowych, wzmocnienie przepływu impulsów prioprioceptywnych, przywrócenie prawidłowego balansu mięśniowego, a także skoordynowanie wzorców ruchowych.

Doskonałym akcesorium do realizacji wspomnianych celów jest poduszka sensomotoryczna. Bardzo prosty przyrząd, dostępny praktycznie dla każdego i możliwy do zastosowania w prawie każdych warunkach. Poduszka sensomotoryczna Activa jest wysokiej jakości produktem zapewniającym długotrwałe i bezpieczne użytkowania.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Wartość
Cena