ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Lampy Bioptron

   

5 produkt(ów)

 1. Lampa Bioptron MedAll

  Lampa BIOPTRON MedAll, to unowocześniona wersja jej poprzednika- Compact III. Podobnie, przeznaczona jest do użytku domowego i w gabinetach rehabilitacyjnych. Średnica filtra zwiększyła się z 4, do 5 cm2, co zapewnia umożliwia naświetlanie większej powierzchni ciała. Dodana została także elektronika sterująca czasem trwania zabiegu.
  4 128,00 zł
 2. Lampa Bioptron PRO 1

  Ergonomiczna, dobrze dopasowana podstawa urządzenia, jak również możliwość dogodnego ustawienia korpusu sprawia, że lampa Bioptron PRO 1 jest bardzo wygodna w użyciu.Łatwo dostosowana wysokość i kąt nachylenia głowicy, a także możliwość odwrócenia głowicy urządzenia o pełne 360°, pozwala na dogodne użytkowanie urządzenia niemal w każdej pozycji.
  9 714,00 zł
 3. Lampa Bioptron 2

  Urządzenie medyczne BIOPTRON 2 zostało zaprojektowane do użytku profesjonalnego. Czas trwania każdej sesji kuracji może być łatwo nastawiony z góry - aż do 95 minut, z podziałem na jednominutowe stopnie i jest sterowany przez zintegrowany przełącznik elektroniczny z płynnym włączaniem/wyłączaniem.
  42 570,00 zł
 4. Zestaw do koloroterapii Bioptron MedAll Zestaw do koloroterapii Bioptron MedAll
  -58%

  Zestaw do koloroterapii Bioptron MedAll

  Koloroterapia Bioptron MedAll jest łagodna, bezpieczna i skuteczna. Wykorzystuje moc kolorów oraz poprawia nastrój dzięki cennym, zawierającym bioinformacje, zapachom i esencjom zawartym w produktach kosmetycznych. Cena obejmuje siedem filtrów do koloroterapii (w tym indygo), 3 produkty kosmetyczne- Light Fluid, Balancing Gel, Crystal Cream, redukcja z 5 do 4 cm.

  Normalna cena: 2 361,00 zł

  Special Price 990,00 zł

 5. Statyw do lampy Bioptron MedAll

  Statyw do lampy Bioptron MedAll ułatwiający przeprowadzanie terapii naświetlania. Szczególnie przydatny w przypadku leczenia światłem o dłuższym czasie oddziaływania na pacjenta, dzięki zastosowaniu statywu terapeuta ma możliwość pracy z innym pacjentem, nie odczuwa też dolegliwości związanych z długotrwałym utrzymywaniem rąk w jednej pozycji. Zdjęcie ma charakter podglądowy. Cena nie obejmuje widocznej na zdjęciu lampy Bioptron Medall.
  439,00 zł

   

5 produkt(ów)Czy wiesz, że...

Lampa Bioptron to prawdziwy przełom w medycynie. Emituje ona światło zbliżone do słonecznego, jednak bez szkodliwego promieniowania UV. Lampa Bioptron jest łatwa w użyciu, korzystanie z niej nawet w warunkach domowych nie sprawia żadnego problemu. Terapia za pomocą lampy Bioptron w naturalny sposób wyzwala potencjał leczniczy naszego organizmu i wspomaga proces biostymulacji. Ze względu na swoje właściwości zyskała uznanie jako skuteczne i przyjazne użytkownikom urządzenie medyczne.