ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sprzęt do fizykoterapii

   

Produkty 1 do 10 z 11

 1. 1
 2. 2
 1. Invacmed- aparat do masażu podciśnieniowego

  • 2 kanały
  • Współpraca z aparatami do elektroterapii
  • Cicha praca aparatu
  4 700,00 zł
 2. Wirówka do kończyn górnych WKG

  Wirówka kończyn górnych to z powodzeniem stosowany w hydroterapii sprzęt zmniejszający dolegliwości bólowe pacjentów, łagodzące stany napięcia nerwowego i zmęczenia mięśni.
  9 396,00 zł
 3. Wirówka kończyn dolnych i kręgosłupa WKR

  Profesjonalne urządzenie do masażu wirowego (hydromasażu) kończyn dolnych i kręgosłupa wyposażone w dysze kierunkowe.
  13 986,00 zł
 4. Wirówka do kończyn dolnych WKD

  Specjalistyczna wirówka kończyn dolnych z systemem efektywnych dysz, znajdująca zastosowanie w rehabilitacji kończyn dolnych. Zapewnia skuteczny hydromasaż (masaż wirowy).
  9 990,00 zł
 5. Lampa solux Solmed

  • Regulowany statyw
  • Elektroniczny sterownik
  • Regulacja mocy
  • Czasomierz. regulator czasowy
  • Programowane sekwencji terapeutyczne
  2 678,00 zł
 6. Wirówka do stóp i podudzi WKS

  Urządzenie do hydroterapii umożliwiające rehabilitację stóp i podudzi z wykorzystaniem delikatnego masażu wirowego. Wirówka do stóp i podudzi jest wyposażona w czterdzieści funkcjonalnych dysz powietrznych.
  8 856,00 zł
 7. Wanna do hydromasażu Aquanea

  Wanna do hydroterapii umożliwiająca przeprowadzenie zabiegów łączących hydromasaż, masaż perełkowy, chromoterapię i balneoterapię. Dzięki połączeniu estetycznej stylistyki i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także wielofunkcyjności urządzenia - Aquanea jest jedną z najczęściej wybieranych wanien terapeutycznych do hydroterapii.
  48 700,00 zł
 8. Stopnie owalne do wanny bez poręczy

  Stopnie owalne do wanny bez poręczy wykonane są z materiałów antypoślizgowych. Zapewniają pacjentowi komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z wanny.
  953,00 zł
 9. Poduszka pod głowę do wanien do hydroterapii JUNIOR

  Poduszka pod głowę JUNIOR to komfortowa poduszka pozwalająca dostosować wannę do zabiegów z dziećmi.
  290,00 zł
 10. Stopnie prostokątne do wanny bez poręczy

  Stopnie prostokątne do wanny bez poręczy wykonane są z materiałów antypoślizgowych. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z wanny.
  648,00 zł

   

Produkty 1 do 10 z 11

 1. 1
 2. 2


Czy wiesz, że...

Na przełomie ostatnich lat jesteśmy obserwatorami szybkiego postępu w rozwoju technologii aparatów do fizykoterapii. Szybkie starzenie się społeczeństw powoduję zwiększanie zapotrzebowania na usługi fizjoterapeutów a wraz z tym popyt na aparaty do fizykoterapii. Producenci prześcigają się w ulepszaniu sprzętu, aby dostosowywać go do stale zmieniających się standardów. Jednak podstawowe właściwości pozostają zazwyczaj niezmienne i doświadczeni fizjoterapeuci z powodzenie przeprowadzą efektywny zabieg bez dodatkowych ulepszeń, jak wbudowane banki programów, czy atlasy anatomiczne.

Doświadczenie jest niezastąpionym narzędziem. Natomiast nowoczesne aparaty, poza zaawansowanymi funkcjami dodatkowymi charakteryzują się niezwykle prostą, intuicyjną obsługą, co znacznie przyspiesza czas potrzebny do przygotowania zabiegu. Naszym zadaniem jest dobrać odpowiedni sprzęt do Państwa potrzeb i oczekiwań z uwzględnieniem kosztów zakupu, serwisowania jak i użytkowania.