ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sprzęt do fizykoterapii

   

Produkty 41 do 50 z 63

 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7
 1. Wirówka do stóp i podudzi WKS

  Urządzenie do hydroterapii umożliwiające rehabilitację stóp i podudzi z wykorzystaniem delikatnego masażu wirowego. Wirówka do stóp i podudzi jest wyposażona w czterdzieści funkcjonalnych dysz powietrznych.
  8 856,00 zł
 2. Wirówka do kończyn dolnych WKD

  Specjalistyczna wirówka kończyn dolnych z systemem efektywnych dysz, znajdująca zastosowanie w rehabilitacji kończyn dolnych. Zapewnia skuteczny hydromasaż (masaż wirowy).
  9 990,00 zł
 3. Wirówka do kończyn górnych WKG

  Wirówka kończyn górnych to z powodzeniem stosowany w hydroterapii sprzęt zmniejszający dolegliwości bólowe pacjentów, łagodzące stany napięcia nerwowego i zmęczenia mięśni.
  9 396,00 zł
 4. Lampa solux LS-3

  Lampa solux z płynną regulacją mocy i ustawianiem czasu naświetlania.
  2 073,00 zł
 5. Lampa solux LS-2

  Lampa solux z płynną regulacją mocy.
  1 685,00 zł
 6. Lampa solux LS-1

  Podstawowa lampa solux do naświetlania światłem podczerwonym.
  1 393,00 zł
 7. Lampa solux Solmed

  • Regulowany statyw
  • Elektroniczny sterownik
  • Regulacja mocy
  • Czasomierz. regulator czasowy
  • Programowane sekwencji terapeutyczne
  2 678,00 zł
 8. Lampa solux LUMINA

  Nowoczesna lampa do naświetlań światłem podczerwonym. Wyposażona jest w elektroniczny sterownik czasowy z regulacją jasności. Istnieje możliwość ustawiania sekwencji jasność/czas w obrębie jednego zabiegu.
  2 650,00 zł
 9. Statyw do lampy Bioptron MedAll

  Statyw do lampy Bioptron MedAll ułatwiający przeprowadzanie terapii naświetlania. Szczególnie przydatny w przypadku leczenia światłem o dłuższym czasie oddziaływania na pacjenta, dzięki zastosowaniu statywu terapeuta ma możliwość pracy z innym pacjentem, nie odczuwa też dolegliwości związanych z długotrwałym utrzymywaniem rąk w jednej pozycji. Zdjęcie ma charakter podglądowy. Cena nie obejmuje widocznej na zdjęciu lampy Bioptron Medall.
  439,00 zł
 10. Wanna do hydromasażu Aquanea

  Wanna do hydroterapii umożliwiająca przeprowadzenie zabiegów łączących hydromasaż, masaż perełkowy, chromoterapię i balneoterapię. Dzięki połączeniu estetycznej stylistyki i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także wielofunkcyjności urządzenia - Aquanea jest jedną z najczęściej wybieranych wanien terapeutycznych do hydroterapii.
  48 700,00 zł

   

Produkty 41 do 50 z 63

 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7


Czy wiesz, że...

Na przełomie ostatnich lat jesteśmy obserwatorami szybkiego postępu w rozwoju technologii aparatów do fizykoterapii. Szybkie starzenie się społeczeństw powoduję zwiększanie zapotrzebowania na usługi fizjoterapeutów a wraz z tym popyt na aparaty do fizykoterapii. Producenci prześcigają się w ulepszaniu sprzętu, aby dostosowywać go do stale zmieniających się standardów. Jednak podstawowe właściwości pozostają zazwyczaj niezmienne i doświadczeni fizjoterapeuci z powodzenie przeprowadzą efektywny zabieg bez dodatkowych ulepszeń, jak wbudowane banki programów, czy atlasy anatomiczne.

Doświadczenie jest niezastąpionym narzędziem. Natomiast nowoczesne aparaty, poza zaawansowanymi funkcjami dodatkowymi charakteryzują się niezwykle prostą, intuicyjną obsługą, co znacznie przyspiesza czas potrzebny do przygotowania zabiegu. Naszym zadaniem jest dobrać odpowiedni sprzęt do Państwa potrzeb i oczekiwań z uwzględnieniem kosztów zakupu, serwisowania jak i użytkowania.