ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kabiny UGUL

   

7 produkt(ów)

 1. Kabina rehabilitacyjna UGUL

  Kabina rehabilitacyjna UGUL, zbudowana jest z ośmiu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowi otwarty z jednej strony prostopadłościan.
  2 500,00 zł
 2. Kabina rehabilitacyjna UGUL z przewieszką

  Kabina rehabilitacyjna UGUL, zbudowana jest z ośmiu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowi otwarty z jednej strony prostopadłościan. Dodatkowym wyposażeniem kabiny jest przewieszka, którą montuje się z jednej strony do kabiny, a z przeciwnej strony podpiera się segmentem kratowym.
  2 900,00 zł
 3. Kabina rehabilitacyjna UGUL z drabinką

  Kabina rehabilitacyjna UGUL, zbudowana jest z ośmiu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowi otwarty z jednej strony prostopadłościan. Jeden z segmentów stanowi drabinka.
  2 700,00 zł
 4. Kabina rehabilitacyjna UGUL podwójna

  Model podwójny w sumie daje 14 segmentów. Po zmontowaniu stanowi otwarte z jednej strony dwa prostopadłościany. Przeznaczona jest do stosowania kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie.
  3 800,00 zł
 5. Kabina rehabilitacyjna UGUL z drabinką i przewieszką

  Kabina rehabilitacyjna UGUL, zbudowana jest z ośmiu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowi otwarty z jednej strony prostopadłościan. Dodatkowym wyposażeniem kabiny jest przewieszka, którą montuje się z jednej strony do kabiny, a z przeciwnej strony podpiera się segmentem kratowym. Jeden z segmentów stanowi drabinka.
  3 300,00 zł
 6. Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne- PUR

  Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne - PUR - znajduje zastosowanie przy łóżkach, stosowany w rehabilitacji wraz osprzętem (linki, podwieszki, obciążniki, pasy stabilizujące) daje możliwość wykonywania szeregu ćwiczeń podobnie jak w UGUL-u. Zamontowane kółka jezdne z hamulcem pozwalają na łatwe przemieszczanie PUR-a.
  1 175,00 zł
 7. Segment UGUL

  Pojedynczy segment UGUL.
  330,00 zł

   

7 produkt(ów)