ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Wyposażenie sali rehabilitacyjnej

   

Produkty 1 do 10 z 20

 1. 1
 2. 2
 1. Rotor do ćwiczeń kończyn dolnych KRDW

  Wolnostojący rotor KRG przeznaczony jest do ćwiczeń czynnych i samowspomaganych w obrębie kończyn dolnych.
  389,00 zł
 2. Poręcze do nauki chodzenia T/BP

  Poręcze do nauki chodzenia wykonany ze sklejki, elementy konstrukcyjne i poręcze ze stali.
  1 500,00 zł
 3. Tablica do ćwiczeń manualnych z obciążeniem KTM

  Tablica do ćwiczeń manualnych z oporem wyposażona jest w zestaw przyrządów do ćwiczeń umocowanych na blacie z możliwością regulacji wysokości oraz w obciążniki miękkie ze skóry 5 x 25 dkg. Wszystkie obciążniki są mocowane do linek za pomocą esików.
  850,00 zł
 4. Tablica do ćwiczeń manualnych KTM-BO

  Tablica przeznaczone są zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci do ćwiczeń czynnych wspomaganych. Zwiększa przede wszystkim ruchomość stawów oraz siłę mięśni dłoni i palców. Wyposażona jest w zestaw przyrządów do ćwiczeń umocowanych na blacie z możliwością regulacji wysokości.
  650,00 zł
 5. Lustro korekcyjne metalowe

  Metalowe lustro korekcyjne, wyposażone w kółka transportowe umożliwiające łatwe przemieszczanie. Posiada naciętą siatkę posturograficzną
  1 000,00 zł
 6. Lustro korekcyjne drewniane ze skrzydłami

  Drewniane lustro korekcyjne z dodatkowymi skrzydłami, wyposażone w kółka transportowe umożliwiające łatwe przemieszczanie. Główne lustro posiada naciętą siatkę posturograficzną. Stosowane w salach gimnastyczno-korekcyjnych i fitness.
  1 750,00 zł
 7. Lustro korekcyjne metalowe ze skrzydłami

  Metalowe lustro korekcyjne z dodatkowymi skrzydłami, wyposażone w kółka transportowe umożliwiające łatwe przemieszczanie. Główne lustro posiada naciętą siatkę posturograficzną. Stosowane w salach gimnastyczno-korekcyjnych i fitness.
  1 750,00 zł
 8. Drabinka gimnastyczna

  Boki drabinki gimnastycznej wykonane są z sosnowego, klejonego drewna (28 x 120 mm). Owalne szczeble 30 x 38 mm wykonane są z drewna bukowego. Cena obejmuje okucia do montowania do ściany.
 9. Ławeczka gimnastyczna

  Ławka gimnastyczna z sosnowego, klejonego drewna na masywnej drewnianej podstawie z równoważnią w dolnej części. Solidny blat o grubości 28 mm.
 10. Tor do nauki chodzenia z przeszkodami T/ZP

  Schody wyposażone w jeden bieg schodów i pochylnię. Zestaw posiada regulowane poręcza umożliwiające ćwiczenia zarówno dorosłym pacjentom jak i dzieciom. Szkielet schodów oraz poręcze wykonane ze stali lakierowanej proszkowo na kolor szary, stopnie wykonane ze sklejki.
  2 050,00 zł

   

Produkty 1 do 10 z 20

 1. 1
 2. 2