ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sprzęt rehabilitacyjny

   

Produkty 1 do 10 z 12

 1. 1
 2. 2
 1. Stół do masażu Aero Stabila

  Aero Stabila to dwusegmentowy, aluminiowy stół do masażu o ultralekkiej konstrukcji i podwyższonej stabilności. Stół posiada kompaktowe wymiary i szybką regulacji wysokości Fast Lock. Cena nie uwzględnia widocznego na zdjęciu podgłówka.
  1 590,00 zł
 2. Stół do masażu Aero Plus

  Collibra to trzysegmentowy, drewniany stół do masażu o bardzo lekkiej konstrukcji i kompaktowych wymiarach. Posiada dodatkowy trzeci, podnoszony segment blatu i doskonale nadaje się do zabiegów kosmetycznych. Cena nie uwzględnia widocznego na zdjęciu podgłówka.
  1 720,00 zł
 3. Stół do masażu Gallo Plus

  Składany stół do masażu Gallo Plus, to najbardziej komfortowy stół firmy Habys. Blat stołu wykonano przy użyciu trzywarstwowej pianki ze zróżnicowaną sprężystością o łącznej grubości 5,5 cm. Długość blatu 200 cm oraz szerokość 76 cm, zapewnia przestrzeń niezbędną do w pełni komfortowego masażu. Cena nie uwzględnia widocznych na zdjęciu: podgłówka i półki pod ramiona. W standardzie pakiet PRO Line.
  1 750,00 zł
 4. Krzesło do masażu Prestige-reh

  Prestige-Reh to wygodne i funkcjonalne krzesło rehabilitacyjne o specjalistycznej konstrukcji. Doskonałe pod względem komfortu i lekkości, pozwala wykonywać masaż w dowolnie wybranym miejscu, umożliwia optymalny dostęp do kręgów szyjnych, piersiowych i lędźwiowych oraz regionów łopatki i ramion, dzięki czemu masaż staje się o wiele prostszy.
  1 575,00 zł
 5. Stół do masażu Xena

  Xena to wielofunkcyjny, pięciosegmentowy stół drewniany, idealny do zabiegów kosmetycznych oraz refleksoterapii. W standardzie posiada Pakiet ProLine.
  1 970,00 zł
 6. Stół do masażu Aero

  Stół AERO bazuje na niezwykle lekkiej aluminiowej konstrukcji. Niewielkie rozmiary AERO ułatwiają przemieszczanie się z nim, zarówno na krótszych jak i dalszych odcinkach. Cena nie uwzględnia widocznego na zdjęciu podgłówka.
  1 330,00 zł
 7. Stół do masażu Panda Al

  Stół do masażu Panda z aluminiową konstrukcją. Cena nie uwzględnia widocznych na zdjęciu: podgłówka, podłokietników i półki pod ramiona.
  1 070,00 zł
 8. Stół do masażu Medmal

  Medmal, to nowoczesny, funkcjonalny i niezwykle wytrzymały stół do masażu. To właśnie on cieszy się największą popularnością i uznaniem rehabilitantów naszych narodowych kadrowiczów z wielu dyscyplin sportu. Cena nie uwzględnia widocznych na zdjęciu: podgłówka, podłokietników i półki pod ramiona.
  1 230,00 zł
 9. Stół do masażu Panda Al Plus

  Stół do masażu Panda z aluminiową konstrukcją. Cena nie uwzględnia widocznych na zdjęciu: podgłówka, podłokietników i półki pod ramiona.
  1 490,00 zł
 10. Stół do masażu Panda Plus

  Wersja stołu do masażu Panda z odchylaną częścią blatu. Cena nie uwzględnia widocznych na zdjęciu: podgłówka, podłokietników i półki pod ramiona.
  1 390,00 zł

   

Produkty 1 do 10 z 12

 1. 1
 2. 2


Czy wiesz, że...

Rehabilitacja, jako taka, pojawiła się w cywilizacyjnie rozwiniętych społecznościach na bazie nieszczęść ludzkich oraz katastrof, za które określone społeczności i instytucje państwowe czuły się odpowiedzialne. Początkowo były to wszelkiego rodzaju wojny oraz epidemie chorób Na skutek tych nieszczęśliwych okoliczności osoby nimi dotknięte popadały w swego rodzaju w impas życiowy. Same nie zdołały się z niego wyzwolić, a pomoc lekarska nie potrafiła zlikwidować stanu kalectwa. Wynikała z tego utrata sprawności motorycznych, psychicznych, społecznych a także zawodowych

Zgodnie z encyklopedią jako definicję niepełnosprawności, którą należy przyjąć za obecnie obowiązującą w Polsce, brzmi: „Niepełnosprawną jest ta osoba, której stan zdrowia psychicznego lub fizycznego stwarza trwałe bądź długotrwałe utrudnienie, ograniczenie lub uniemożliwienie brania udziału w stosunkach społecznych i wypełnianie ról zgodnie z przyjętymi kryteriami oraz obowiązującymi normami”.