ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sprzęt rehabilitacyjny

   

Produkty 1 do 10 z 16

 1. 1
 2. 2
 1. Stół rehabilitacyjny SR-E2

  2-częściowy stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości leżyska. Wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo.
  3 050,00 zł
 2. Stół rehabilitacyjny SR-EB

  1-częściowy stół rehabilitacyjny do terapii metodą Bobath. Regulacja wysokości za pomocą siłownika elektrycznego.
  3 990,00 zł
 3. Stół rehabilitacyjny SR-S1

  2-częściowy stół rehabilitacyjny o stałej wysokości.
  1 090,00 zł
 4. Stół rehabilitacyjny PRO7

  7-częściowy stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości leżyska za pomocą ramy wokół stołu, wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Ustawienie podgłówka i podnóżka wspomagane jest sprężyną gazową. Podłokietniki opuszczane mechanicznie. Wyposażony w uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych.

  5 190,00 zł
 5. Stół rehabilitacyjny SR-EŁ3p

  3-częściowy stół rehabilitacyjny z łamanym leżyskiem i podłokietnikami za zagłówku. Regulacja wysokości za pomocą elektrycznego siłownika. Wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo.
  3 950,00 zł
 6. Stół rehabilitacyjny SR-R2

  2-częściowy stół rehabilitacyjny z ręczną zmianą wysokości leżyska. Wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo.
  2 150,00 zł
 7. Stół rehabilitacyjny PRO3

  3-częściowy stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości leżyska za pomocą ramy wokół stołu, wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Ustawienie podgłówka wspomagane jest sprężyną gazową. Pivot regulowany korbką umieszczoną pod blatem stołu. Wyposażony w uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych. UWAGA. Na zdjęciach widoczny jest zagłówek z podłokietnikami. Jest to opcja dodatkowo płatna.

  4 690,00 zł
 8. Stół rehabilitacyjny SR-E2p

  2-częściowy stół rehabilitacyjny z podłokietnikami. Regulacja wysokości za pomocą elektrycznego siłownika. Wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Na zdjęciu widoczne są wieszak na ręcznik i zatyczka do zagłówka, które nie są wliczone w podstawową cenę stołu.
  3 147,00 zł
 9. Stół rehabilitacyjny PERFECT II

  2-częściowy stół rehabilitacyjny z regulowanym podgłówkiem i podłokietnikami. Stół posiada regulację przechyłu wzdłużnego Trendelenburga i anty-Trendelenburga na kolumnach za pomocą pilota ręcznego. Regulacja wysokości za pomocą elektrycznego siłownika. Wyposażony w uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych oraz kółka transportowe.
  9 700,00 zł
 10. Rotor do ćwiczeń konczyn górnych KRG-W

  Wolnostojący rotor do ćwiczeń kończyn górnych. Wyposażony w stopki antypoślizgowe i może być ustawiany do ćwiczeń w dowolnym miejscu.
  360,00 zł

   

Produkty 1 do 10 z 16

 1. 1
 2. 2


Czy wiesz, że...

Rehabilitacja, jako taka, pojawiła się w cywilizacyjnie rozwiniętych społecznościach na bazie nieszczęść ludzkich oraz katastrof, za które określone społeczności i instytucje państwowe czuły się odpowiedzialne. Początkowo były to wszelkiego rodzaju wojny oraz epidemie chorób Na skutek tych nieszczęśliwych okoliczności osoby nimi dotknięte popadały w swego rodzaju w impas życiowy. Same nie zdołały się z niego wyzwolić, a pomoc lekarska nie potrafiła zlikwidować stanu kalectwa. Wynikała z tego utrata sprawności motorycznych, psychicznych, społecznych a także zawodowych

Zgodnie z encyklopedią jako definicję niepełnosprawności, którą należy przyjąć za obecnie obowiązującą w Polsce, brzmi: „Niepełnosprawną jest ta osoba, której stan zdrowia psychicznego lub fizycznego stwarza trwałe bądź długotrwałe utrudnienie, ograniczenie lub uniemożliwienie brania udziału w stosunkach społecznych i wypełnianie ról zgodnie z przyjętymi kryteriami oraz obowiązującymi normami”.