Nie masz produktów do porównania.
Wyposażamy w sprzęt rehabilitacyjny i aparaty do fizykoterapii od 2003-go roku!
Nie masz produktów w koszyku.
7-częściowy stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości leżyska za pomocą ramy wokół stołu, wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Ustawienie podgłówka i podnóżka wspomagane jest sprężyną gazową. Podłokietniki opuszczane mechanicznie. Wyposażony w uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych.
3-częściowy stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości leżyska za pomocą ramy wokół stołu, wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Ustawienie podgłówka wspomagane jest sprężyną gazową. Pivot regulowany korbką umieszczoną pod blatem stołu. Wyposażony w uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych. UWAGA. Na zdjęciach widoczny jest zagłówek z podłokietnikami. Jest to opcja dodatkowo płatna.
Rehabilitacja, jako taka, pojawiła się w cywilizacyjnie rozwiniętych społecznościach na bazie nieszczęść ludzkich oraz katastrof, za które określone społeczności i instytucje państwowe czuły się odpowiedzialne. Początkowo były to wszelkiego rodzaju wojny oraz epidemie chorób Na skutek tych nieszczęśliwych okoliczności osoby nimi dotknięte popadały w swego rodzaju w impas życiowy. Same nie zdołały się z niego wyzwolić, a pomoc lekarska nie potrafiła zlikwidować stanu kalectwa. Wynikała z tego utrata sprawności motorycznych, psychicznych, społecznych a także zawodowych
Zgodnie z encyklopedią jako definicję niepełnosprawności, którą należy przyjąć za obecnie obowiązującą w Polsce, brzmi: „Niepełnosprawną jest ta osoba, której stan zdrowia psychicznego lub fizycznego stwarza trwałe bądź długotrwałe utrudnienie, ograniczenie lub uniemożliwienie brania udziału w stosunkach społecznych i wypełnianie ról zgodnie z przyjętymi kryteriami oraz obowiązującymi normami”.