ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sprzęt rehabilitacyjny

   

Produkty 31 do 40 z 108

 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6
 1. Stół rehabilitacyjny PERFECT III

  3-częściowy stół rehabilitacyjny z łamanym blatem, regulowanym podgłówkiem i podłokietnikami. Stół posiada regulację przechyłu wzdłużnego Trendelenburga i anty-Trendelenburga na kolumnach za pomocą pilota ręcznego. Trzy-segmentowe leże pozwala na różnorodne ułożenie pacjenta na blacie, w pozycji siedzącej, leżącej i półleżącej.
  12 500,00 zł
 2. Wałek do ćwiczeń Formula Fit-Roll Wałek do ćwiczeń Formula Fit-Roll
  -50%

  Wałek do ćwiczeń Formula Fit-Roll

  Wałki do ćwiczeń Formula FIT-ROLL, przeznaczone są do wspomagania ćwiczeń fitness, pilatesa i jogi.

  Normalna cena: 118,00 zł

  Special Price 59,00 zł

 3. Stół rehabilitacyjny SR-R2

  2-częściowy stół rehabilitacyjny z ręczną zmianą wysokości leżyska. Wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo.
  2 150,00 zł
 4. Stół rehabilitacyjny SR-S1

  2-częściowy stół rehabilitacyjny o stałej wysokości.
  1 090,00 zł
 5. Rotor do ćwiczeń konczyn górnych KRG-W

  Wolnostojący rotor do ćwiczeń kończyn górnych. Wyposażony w stopki antypoślizgowe i może być ustawiany do ćwiczeń w dowolnym miejscu.
  360,00 zł
 6. Stół rehabilitacyjny PRO2

  2-częściowy stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości leżyska za pomocą ramy wokół stołu, wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Ustawienie podgłówka wspomagane jest sprężyną gazową. Wyposażony w uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych.
  3 690,00 zł
 7. Stół rehabilitacyjny PRO3

  3-częściowy stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości leżyska za pomocą ramy wokół stołu, wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Ustawienie podgłówka wspomagane jest sprężyną gazową. Pivot regulowany korbką umieszczoną pod blatem stołu. Wyposażony w uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych. UWAGA. Na zdjęciach widoczny jest zagłówek z podłokietnikami. Jest to opcja dodatkowo płatna.

  4 690,00 zł
 8. Duża piłka z kolcami Therasensory

  Therasensory, to piłka do ćwiczeń sensomotorycznych i rehabilitacji. Występuje w dwóch średnicach- 65 i 100 cm. Mniejsza wybierana jest najczęściej do gimnastyki połączonej z masażem. Piłka o średnicy 100 cm doskonale sprawdzi się podczas ćwiczeń z dziećmi w asyście terapeuty.
 9. Pas do wyciągu za miednicę

  Wymiary- 115x15 cm
  87,80 zł
 10. Stół do masażu SM-R7

  7-częściowy stół do masażu z regulowanym podgłówkiem i podnóżkiem. Podgłówek wyposażony jest także w regulowane podłokietniki. Blat wyposażony dodatkowo o regulowaną poduszkę środkową. Ręczna regulacja wysokości.
  3 100,00 zł

   

Produkty 31 do 40 z 108

 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6


Czy wiesz, że...

Rehabilitacja, jako taka, pojawiła się w cywilizacyjnie rozwiniętych społecznościach na bazie nieszczęść ludzkich oraz katastrof, za które określone społeczności i instytucje państwowe czuły się odpowiedzialne. Początkowo były to wszelkiego rodzaju wojny oraz epidemie chorób Na skutek tych nieszczęśliwych okoliczności osoby nimi dotknięte popadały w swego rodzaju w impas życiowy. Same nie zdołały się z niego wyzwolić, a pomoc lekarska nie potrafiła zlikwidować stanu kalectwa. Wynikała z tego utrata sprawności motorycznych, psychicznych, społecznych a także zawodowych

Zgodnie z encyklopedią jako definicję niepełnosprawności, którą należy przyjąć za obecnie obowiązującą w Polsce, brzmi: „Niepełnosprawną jest ta osoba, której stan zdrowia psychicznego lub fizycznego stwarza trwałe bądź długotrwałe utrudnienie, ograniczenie lub uniemożliwienie brania udziału w stosunkach społecznych i wypełnianie ról zgodnie z przyjętymi kryteriami oraz obowiązującymi normami”.