ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sprzęt rehabilitacyjny

   

Produkty 41 do 50 z 108

 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7
 1. Stół rehabilitacyjny SR-EB

  1-częściowy stół rehabilitacyjny do terapii metodą Bobath. Regulacja wysokości za pomocą siłownika elektrycznego.
  3 990,00 zł
 2. Stół rehabilitacyjny SR-EŁ3p

  3-częściowy stół rehabilitacyjny z łamanym leżyskiem i podłokietnikami za zagłówku. Regulacja wysokości za pomocą elektrycznego siłownika. Wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo.
  3 950,00 zł
 3. Poduszka sensomotoryczna DISCO Sport

  To największy dysk równoważny w naszej ofercie. Doskonale nadaje się do zajęć grupowych i treningu personalnego.
  209,00 zł
 4. Poduszka sensomotoryczna DISCO Dome

  Na Disco Dome składa się duży dysk równoważny wraz z podstawą. Doskonale nadaje się do zajęć grupowych i treningu personalnego.
  357,00 zł
 5. Mata do ćwiczeń AIREX Corona

  Maty do ćwiczeń AIREX CORONA, ze względu na swoje właściwości oraz uniwersalne wymiary mogą być być wszechstronnie wykorzystywane. Świetnie sprawdzają się w przedszkolach, szkołach, klubach sportowych, szpitalach, przychodniach, basenach, a także w domu.
 6. Mata rehabilitacyjna AIREX Atlas

  Maty rehabilitacyjne AIREX ATLAS są idealne do ćwiczeń równoważnych, rehabilitacji i terapii, zajęć w szkołach, przedszkolach, klubach sportowych, szkołach rodzenia i na basenach
 7. Mata rehabilitacyjna AIREX Hercules

  MATY AIREX HERCULES ze względu na swoją grubość doskonale sprawdzają się w terapii i rehabilitacji, są idealne do przedszkoli, świetnie posłużą podczas ćwiczeń oraz zabawy.
 8. Piłka fasolka Physioroll

  Piłka, fasolka rehabilitacyjna Physioroll idealnie wspomaga terapię i rehabilitacji, a szczególnie osób, które mają kłopoty z utrzymaniem równowagi oraz koordynacji ruchowej. Nietypowy kształt orzeszka w piłce rehabilitacyjnej Physioroll umożliwia terapeucie siedzieć na piłce wraz z pacjentem i wspomagać jego ruchy. Doskonale nadaje się do siedzenia przy biurku i komputerze.
 9. Piłka lekarska Original Pezzi Compact Medicineball Piłka lekarska Original Pezzi Compact Medicineball
  -50%

  Piłka lekarska Original Pezzi Compact Medicineball

  • Ciężar 1-5 kg
  • Średnica 12-21 cm
  • Wypełnienie - woda

  Normalna cena: 44,00 zł

  Special Price 22,00 zł

 10. Stół rehabilitacyjny SR-E2

  2-częściowy stół rehabilitacyjny z elektryczną zmianą wysokości leżyska. Wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo.
  3 050,00 zł

   

Produkty 41 do 50 z 108

 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7


Czy wiesz, że...

Rehabilitacja, jako taka, pojawiła się w cywilizacyjnie rozwiniętych społecznościach na bazie nieszczęść ludzkich oraz katastrof, za które określone społeczności i instytucje państwowe czuły się odpowiedzialne. Początkowo były to wszelkiego rodzaju wojny oraz epidemie chorób Na skutek tych nieszczęśliwych okoliczności osoby nimi dotknięte popadały w swego rodzaju w impas życiowy. Same nie zdołały się z niego wyzwolić, a pomoc lekarska nie potrafiła zlikwidować stanu kalectwa. Wynikała z tego utrata sprawności motorycznych, psychicznych, społecznych a także zawodowych

Zgodnie z encyklopedią jako definicję niepełnosprawności, którą należy przyjąć za obecnie obowiązującą w Polsce, brzmi: „Niepełnosprawną jest ta osoba, której stan zdrowia psychicznego lub fizycznego stwarza trwałe bądź długotrwałe utrudnienie, ograniczenie lub uniemożliwienie brania udziału w stosunkach społecznych i wypełnianie ról zgodnie z przyjętymi kryteriami oraz obowiązującymi normami”.