ZADZWOŃ TERAZ
+48 91 350 80 73
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Taborety

   

10 produkt(ów)

 1. Taboret Alfa

  Taboret ALFA to najbardziej ekonomiczny taboret z serii. Regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej, obudowanej czarną plastikową osłoną. Podstawa jest również plastikowa osadzona na stopkach.
 2. Taboret Sigma

  Proste rozwiązania i precyzja wykonania, to tylko niektóre zalety taboretu Sigma. Chromowana sprężyna gazowa umożliwia Ci szybką regulację wysokości siedziska. Wygodne oparcie dla nóg zapewni ci regulowany podnóżek, a stabilna podstawa na kółkach wprawi Cię w ruch. Taboret dodatkowo został wyposażony w wygodny podłokietnik.
 3. Taboret Stella Pro

  Solidny taboret z oparciem wykonany z wytrzymałej tapicerki i wysokoelastycznej pianki. Taboret w odróżnieniu od Stella II posiada chromowaną stopkę. Dostępny w pełnej kolorystyce. Dedykowany do gabinetów lekarskich i gabinetów masażu.
 4. Taboret Stella II

  Taboret Stella II regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Dodatkowo wyposażony jest w komfortowe oparcie. Podstawa jest plastikowa w kolorze czarnym. Taboret Stella II wyposażony jest również w kółka. Wykonany z wytrzymałej tapicerki i wysokoelastycznej pianki. Dostępny w pełnej kolorystyce. Dedykowany do gabinetów lekarskich i gabinetów masażu.
 5. Taboret Omega

  Taboret, regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Wszystkie główne części tego taboretu są chromowane, łącznie z kółkami. Dodatkowo posiada chromowany podnóżek, który również można regulować.
 6. Taboret Bingo

  Taboret jest regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej, w wypadku taboretu BINGO - chromowanej. Podstawa jest również chromowana, tak jak kółka. Jest w pełni chromowanym odpowiednikiem taboretu BETA, co nadaje mu elegancji wygląd.
 7. Taboret Delta

  Pierwszy z serii chromowanych w całości, to taboret DELTA. Standardowo do regulacji wykorzystany jest mechanizm sprężyny gazowej. Chromowana podstawa osadzona jest na stopkach.
 8. Taboret Gamma

  Taboret GAMMA regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej, która w tej wersji jest chromowana. Dodatkowo wyposażony jest w chromowany podnóżek o regulowanej wysokości. Podstawa jest plastikowa w kolorze czarnym. Taboret GAMMA wyposażony jest również w kółka.
 9. Taboret Beta

  Taboret BETA regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej, obudowanej czarną plastikową osłoną. Podstawa jest również plastikowa w kolorze czarnym. Od taboretu ALFA różni się tym, iż posiada kółka.
 10. Taboret Polo

  Taboret lekarski, który łączy funkcjonalność i elegancki wygląd. Zastosowame zostało w nim chromowane ramię oparcia. Jest to w pełni chromowany odpowiednik taboretu Sigma, dzięki czemu zyskał na elegancji i wytrzymałości, jednocześnie zachowując wysoką funkcjonalność. Idealna propozycja do gabinetu stomatologicznego i nie tylko. Taboret dodatkowo został wyposażony w wygodny podłokietnik.

   

10 produkt(ów)